Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Maceranın Şafağı Bölüm Yıldızları (8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karakter tasarımı, hikaye girişi, çizim........ Muazzam bir eserin gelişini müjdeleyen cinsten bölüm...... Pehhhh bölüme bak bölüme...........

Seri ilerledikçe Shanks'in Luffy'e henüz çok güçlenmesi gerektiğini göstermek için bu anları yaşattığı ve kolunu bilerek kaybettiği düşüncesi yoğunlaşıyor.

İlk bölümdeki Beckmann'in sözleri, 300'lü bölümlerde Shanks'in kolunu yeni çağa yatırdığını söylemi vs.

Shanks'in tek kolu = One Piece

Burada kadercilik veya seçilmiş kişi ile ilgili güzel bir nokta var eğer Eiichiro Oda seriyi bence sona doğru şöyle bağlarsa aklımızdaki kadercilik veya seçilmiş kişi olayı arka planda kalır bana kalırsa.
Luffy Rayleigh'e en özgür adam olmak istediğini söylemişti. Bunun sebebi Roger'dan Luffy'ye aktarılan paralel karakter kurgusu değil de Shanks'ten çok küçük yaşlardan etkilenme olduğu bir şekilde açıklanırsa (Ki açıklanmasına gerek yok direkt olarak öyle bana kalırsa.) seri için daha güzel olur.
Bu arada panelde de geliyoruz ki Luffy hem partilemekten hem de ''Korsan olmanın en güzel yanından'' yani ''Özgür olmak''tan oldukça etkilenmiş.
Burada Shanks'in de buna ''Saçma'' demesi gözümüzden kaçmıyor.
Olmaz. Shanks diyordu ''Kaptan Roger'la aynı sözleri söyleyen bir çocuk var''. :D Luffy bunları gördükten önce bile söylemiş olabilir.

Son düzenleme:

Üye silindi 5781

Olmaz. Shanks diyordu ''Kaptan Roger'la aynı sözleri söyleyen bir çocuk var''. :D Luffy bunları gördükten önce bile söylemiş olabilir.
Shanks'in onun demesi ile olmaması arasında bir bağlantı bulamadım nedense. Korsanlar Kralı'nın denizlerdeki en özgür insan olduğunu bilmesi ve söylemesi için bunu birisinden duyması gerekir. Shanks'in tayfası da burada onu belirtmiş ve Luffy'nin tepkisi görüyorsun.
Korsan olmanın en güzel yanı özgür olmaktır , o zaman korsanlar kralı en özgür kişidir?
Bence buradaki olay açık ve net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık