Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Maceranın Şafağı Bölüm Yıldızları (8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Burada kadercilik veya seçilmiş kişi ile ilgili güzel bir nokta var eğer Eiichiro Oda seriyi bence sona doğru şöyle bağlarsa aklımızdaki kadercilik veya seçilmiş kişi olayı arka planda kalır bana kalırsa.
Luffy Rayleigh'e en özgür adam olmak istediğini söylemişti. Bunun sebebi Roger'dan Luffy'ye aktarılan paralel karakter kurgusu değil de Shanks'ten çok küçük yaşlardan etkilenme olduğu bir şekilde açıklanırsa (Ki açıklanmasına gerek yok direkt olarak öyle bana kalırsa.) seri için daha güzel olur.
Bu arada panelde de geliyoruz ki Luffy hem partilemekten hem de ''Korsan olmanın en güzel yanından'' yani ''Özgür olmak''tan oldukça etkilenmiş.
Burada Shanks'in de buna ''Saçma'' demesi gözümüzden kaçmıyor.

Luffy'nin hayatını şekillendiren Shanks. Shank'ın hayatını şekillendiren ise Roger. O yüzden oyum Roger'a.

Renkliye başlama planım vardı, iyi oldu aslında. Eş zamanlı olarak marineford anketi de açsak ya?

Oyum Shanks’a elbette.

Burada kadercilik veya seçilmiş kişi ile ilgili güzel bir nokta var eğer Eiichiro Oda seriyi bence sona doğru şöyle bağlarsa aklımızdaki kadercilik veya seçilmiş kişi olayı arka planda kalır bana kalırsa.
Luffy Rayleigh'e en özgür adam olmak istediğini söylemişti. Bunun sebebi Roger'dan Luffy'ye aktarılan paralel karakter kurgusu değil de Shanks'ten çok küçük yaşlardan etkilenme olduğu bir şekilde açıklanırsa (Ki açıklanmasına gerek yok direkt olarak öyle bana kalırsa.) seri için daha güzel olur.
Bu arada panelde de geliyoruz ki Luffy hem partilemekten hem de ''Korsan olmanın en güzel yanından'' yani ''Özgür olmak''tan oldukça etkilenmiş.
Ben birçok detayı göreceğimizi düşünüyorum bu yeniden okumalar sayesinde.

Luffy Shanks'tan değil de daha çok tayfasından etkilenmiş. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık