Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Potansiyel Güçlenmeleri

Arkadaşlar selamlar hikayenin gidişine göre luffyde nasıl power up lar bekliyorsunuz? şayet big mom kaido akainu karasakal gibi düşmanlara karşı pek bir şansı olmadığı belli makas çok açık(özellikle kk ile) benim fikirlerim

Birincisi ve en bariz olanı yetneğini uyandırma muhabbeti. dofy ve katakuri gibi

ikinci olarak belki yine meyvesinin uyandırmaktan sonraki bir aşaması daha olabilir. yeni dünyada nadir olsada yeteneğini uyandıran insanlar var ama belki uyandırmaktan sonra bir aşama daha olabilir. meyvenin şeytanıyla anlaşmak falan gibi bişeyler

haki konusunda pek bir gelişim beklemiyorum daha ne yapsın yani.

belki aurasıyla hava olaylarını istemsiz yönlendirebilir.

Siz ne düşünüyorsunuz ne tarz powe up lar olabilir. kral olmak için minimum 3 power up lazım bence

Benim en merak ettiğim bu her şeyin sesini duyma olayı tam olarak ne zaman uyanacak nereye bağlanacak. Silahlanma hakisinede ekstra bi şeyler mutlaka gelir.

Meyve uyanışı gelebilir, B.Haki gelişimi gelebilir(Katakuri'nin geleceği görmedi gibi B.Haki'de de vardır bir şey).

H.Haki'den çok şey bekliyorum doğaya hükmetme gibi Shanks vs Beyazsakal'da gökyüzünün ayrışması, Edd War savaşındaki fırtına falan gibi bunlar bence H.Haki'ye bağlanacak.

Bir de Gear 5 Kaido savaşında gelebilir yoksa yenmeleri zor.

Kral Haki'den birşeyler görmeyi bekliyorum artık. Kral Haki'nin en usta kullanıcısı ise Dragon çıkacak bana göre, ilk onda göreceğiz böyle element - hava kontrolü vb. Benzer şeyleri Luffy'de yumruklarına ekleyerek kullanabilecek.

Gear 4 sadece hakiyi çabuk bitirmiyor çok enerji yiyor aynı zamanda. Luffy çok kilo veriyor bu yüzden.

Eskiden vücudu gear 2’ye dayanamıyordu ama artık yan etkisi kalmadı. Luffy’nin vücudu o hıza dayanacak hale geldiği için büyük ihtimalle. Belki luffy güçlendikçe gear 4’ün süresi de çok artar.

Bunun dışında kaido’nun bi komutanı karşısında armament gelişimi bekliyorum.

Bleach’te ichigo eski bi espadaya karşı bankai açmamaya çalışıp dayak yemişti. Bu adama bankai açıyorsam şimdiki espadaları yenemem diye düşünüyordu.

Belki luffy de “ben kaidou’yu yeneceksem bu adamlara g4 açamam” diye düşünerek g4 kullanmadan komutan yenmeye çalışabilir. Veya nasıl kata’ya vurabileceğinden emin olmadan bound man açmadıysa kaido’nun komutanına da notmal haliyle hasar verecek güce gelene kadar g4 açmaz belki.

Şuan zaten kenbunshokusu inanılmaz seviyede. Armament’i de kaido’nun sağ kolu gibi olursa g4’süz hali bile sağ kol gücü olur. Gear 4 açtığında ise yonkouyla dövüşecek halde olur. dövüş sonunda g4 açıp sağ kolu net üstünlükle yener ve biz okuyucular olarak “tamam bu çocuk kaidou’ya hazır” deriz.

Ama o hakiyle bile kaidou’ya düzgün hasar veremeyince kaidou’nun nasıl bi hayvan olduğunu anlarız. İşte o dövüşte luffy meyve uyandırır. Uyanışta Lastiği kontrol edebildiği için tıpkı kata gibi lastiği sertleştirir ve kaidou’ya hasar vermeye başlar.

- Meyve uyanışı
- B. Haki power up'ı. Çöpler Luffy'e vurduğu zaman kendi elleri acıyacak mesela.
-Kral haki power up'ı.
-Gear 5
-Gözlem hakide geleceği gördüğü süreyi arttırabilir.
-Her şeyin sesini duyma ile ilgili bir power up (Belki)

Her sesi duyan adam olarak şeytan meyvelerini de duysun. Kapan desin ve meyve iptal olsun.
Oha aynısını yazacaktım daha uzun şekilde,sen gelip yazmışım,bende şeytan meyvelerinin ruhları olabilir ve luffy de bu ruhlarla herşeyin sesini duyma ile konuşup şeytan meyvelerini etkisiz hale getirebilir yazacaktım :sapkali:

Oha aynısını yazacaktım daha uzun şekilde,sen gelip yazmışım,bende şeytan meyvelerinin ruhları olabilir ve luffy de bu ruhlarla herşeyin sesini duyma ile konuşup şeytan meyvelerini etkisiz hale getirebilir yazacaktım :sapkali:
Olabilir, özellikle Teach karşısında. :sapkali:
Deprem elektrik gibi Luffy'ye zarar vermeyebilir. İkisinden biri çıkar bence.

B.haki ve h.haki. Meyvesi oturdu bence. İyi kullanmayı da öğrendi. B.hakiye kesici şekiller verme ve bariyer yapma, h.hakide ise emir verme, ses duyma vs daha da gelişirse tamamdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık