Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy ve Law'ın Gireceği Yonko?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda ilk hedef Kaido dedi ama Big Mam şuan Sanjilerden ötürü daha ön planda gibi. Birde E. Oda okuyucuları yanıltmayı seviyor ve burda Kaidoyu sona saklayabilir çoğumuz Karasakal düşünürken. Ama Karasakal üstüne çok yatırım yaptı istesede bence bu saatten sonra zor değişir bu son Yonkou muhabbeti. Ama ilk hala belirsizliğini sürdürüyor eğer Kidler Big mama avında iseler onlarıda görebiliriz bizim Sanjigil orda sonra Law iki muhabbet eder bi bakmışız hepsi Kaidoyu dalıyor:ehe:
Birde ne bileyim 2 süpernova az gelir bi İmp. ye Beyazsakalı gördük bu adamlar denk diyor mangaka bunlara üçüncü isim şart oda Drake olabilir her neyse bi görek bir daha yonkou savaşını:cool:

Kidler Big mamın peşinde değiller mi zaten gemilerini falan yakmıştı Kid ama tabi Sanjilerin bulunduğu noktaya gelirler mi bilmiyorum. Big mam için gelse de nasıl bir çatışma yaşanacak da Kid,Apo,Basill Big mamı orada indirsin zor gibi :D Big mam gemi demi değil mi o da belli değil ama büyük ihtimal gemidedir diye düşünüyorum.

Oda ilk hedef Kaido dedi ama Big Mam şuan Sanjilerden ötürü daha ön planda gibi. Birde E. Oda okuyucuları yanıltmayı seviyor ve burda Kaidoyu sona saklayabilir çoğumuz Karasakal düşünürken. Ama Karasakal üstüne çok yatırım yaptı istesede bence bu saatten sonra zor değişir bu son Yonkou muhabbeti. Ama ilk hala belirsizliğini sürdürüyor eğer Kidler Big mama avında iseler onlarıda görebiliriz bizim Sanjigil orda sonra Law iki muhabbet eder bi bakmışız hepsi Kaidoyu dalıyor:ehe:
Birde ne bileyim 2 süpernova az gelir bi İmp. ye Beyazsakalı gördük bu adamlar denk diyor mangaka bunlara üçüncü isim şart oda Drake olabilir her neyse bi görek bir daha yonkou savaşını:cool:
Ben isterim Kaido'nun son boss olmasını.Nedense çok heybetli bir yonkou gibi geliyor bana.Hani görünce vay anasını dedirtecek birisi gibi.Gerçi birşeyini görmedik ama.:D

Kidler Big mamın peşinde değiller mi zaten gemilerini falan yakmıştı Kid ama tabi Sanjilerin bulunduğu noktaya gelirler mi bilmiyorum. Big mam için gelse de nasıl bir çatışma yaşanacak da Kid,Apo,Basill Big mamı orada indirsin zor gibi :D Big mam gemi demi değil mi o da belli değil ama büyük ihtimal gemidedir diye düşünüyorum.
Yok o belli değil. Kid ittifaktan önce tek başına gemileri yamalıyor ama bu bilgiden yola çıkarak bence hedef çok büyük olasılıkla o.
Yok zaten E. Oda bu büyük arcın dibinde Yonkouyu Kidlerle kapıştırmaz ama kapıştırırsa var ya:ehe:
Benim yazdığıma göre hem Kidler burda olacak hemde Big mam ve has adamları burda olmayacak bende çok şey istemişim canım:D
Birde bana Luffy Law ve bunlara katılacak Drake Yonkou indirebilme olasılıkları var gibi geliyor ama diğer ittifak için hadi len oradan sizi bebeler diyesim geliyor:ehe: Aslında Luffy ve tayfası yerine Kid ve tayfası, Law yerine Hawkins var ama yinede bu ittifak bence yonkou deviremez.

@artyomdh
İnsan bi beklenti içine giriyor açıkçası tüm İmp.'leri gördük ama bu daha sır aslında şuan tüm İmp.'ler sırda en azından yüzlerini gördük:flaugh:

Bence Drake Kaido yu indirme peşinde bilemiyorum ama adamı olduğu kesin mi ya da adamıysa bile içten içten yıkma peşindedir. Bizimkiler fabrikayla işi halledecek Drake de bilmediğimiz başka bir şey yapar. Adamı içten çökertmeye çalışıyordur :D Bu arada nedense ben bu arc başladığından bu yana Kidlerin bir yerlerden çıkacağını düşünüyorum :D

Ben açıkçası Hawkins-Kid-Apoo vs Big Mom ve Lufy-Drake-Law vs Kaido bekliyorum. Bu iki ittifak imparatorları devirince birbirleriyle kapışacaktır. Güzel vs ler çıkar ortaya :D

Bence Drake Kaido yu indirme peşinde bilemiyorum ama adamı olduğu kesin mi ya da adamıysa bile içten içten yıkma peşindedir. Bizimkiler fabrikayla işi halledecek Drake de bilmediğimiz başka bir şey yapar. Adamı içten çökertmeye çalışıyordur :D Bu arada nedense ben bu arc başladığından bu yana Kidlerin bir yerlerden çıkacağını düşünüyorum :D

Heh heh heh :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık