Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
Adamda potansiyel olduğundan kelli dediydim. Ayrıca o da bu işi kısa zamanda öğrenecektir bence. Malum üçlüden sonuçta.
Hawkins birinin yaşama şansına bakmıştı. Baktığı kişi kim bilinmiyor ama yaşama şansı çok düşüktü. O kişi bence Luffydir. Kaido tam gücünü sergileyecektir. Luffyde yeni bir form açmak zorunda kalacaktır ama bu formdan sonra ölücektir. Sonra da Law Luffy i diriltip ölecektir diye düşünüyorum. Ne alaka dersen üçlüden bahsederken bunuda yazmak istedim.

Kaido Silahlanma Hakisi kullanmadı orada. Enma'nın Hakiyi 1'e 10 katlama gibi bir olayı da var. Luffy'nin Silahlanma Hakisi Zoro'dan üstündür şu an, sonuçta kavraması ve ustalaşması zor teknikleri kullanabilmeye başladı. Zoro seride haki açıklanmadan önce Luffy için doğal düşmandı evet ama artık Luffy'nin kesici şeylere karşı olan zaafiyeti gibi bir durum yok. Artık tamamen karakterlerin varsa meyvelerine olan hakimiyeti ve Hakileri önemli.
Enma 1e 10 katlamıyor. Uydurmayın. Var olan hakiyi gereğinden fazla çekiyor. Senin hakini arttırmıyor. Ekstra güç katmıyor.

Tamam işte bire 10 katıyor. Normalde kullanamayacağın ölçüde hakiyi açığa çıkarıyor. Zoro kendi istese o seviyede haki kullanamaz, Enma sayesinde kullanıyor.
Alakası yok. Zoro istese o kadar kullanır. Kullanmak istemediği halde enma zorodan o hakiyi çekiyor. Zoro kılıcı artık kontrol edebildiği için öyle bir şey yok. Mesela zoroda 100 haki olsun. Saldırmak isterken 10 haki salmak istese de enma 100 çekmek isteyip bir anda tüm hakisini tüketecek saldırı yapar. Zoro ise kontrol edebildiği için 10 birim vermek isterse 10 veriyor. Enma fazlasını çekemiyor. Enmanın artısı ise en iyi 21den bir kılıç ve haki eklendiğinde shusuiye göre daha güçlü saldırı çıkarıyor. Shusui ise hakisiz de güçlü saldırı çıkarıyor. Ayırca 1e 10 diye bir oran da mangada geçmedi. Kafana göre 1e 10 diyorsun. Neden 1e 2 değil? uydurman buradan belli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık