Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

LoL Turnuvası

7 Ağustos Pazartesi günü saat 20:00 - 24:00 arasında turnuvaya katılacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    33
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birkaç kişiden dönüş aldığım için konusunu açayım dedim. Öncelikle düşüncelerimi söyleyeyim.

Kimsenin seviyesini bilmediğim ve TR serverındaki liglere bakıp da şu oyuncu şöyle oyuyordur diye eşleştirme yapamayacağım ya da 5'e 5 şeklinde bir maç düzene kuramayacağım ve bu şekilde kursam dahi insanların birbirleriyle anlaşması zor olacağı için en iyisinin 1'e 1 şeklinde yapılaca olan müsabakalar olduğunu düşünüyorum. Tabii şu anlık bir fikir olduğu için sizlerde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bana kalırsa 1'e 1 yaparsak herkes bireysel olarak koyabildiğini koyar. Bir başkasının davranış şekline göre kendini senkronize edemeyecek olan kişiler de kendisini en iyi bu şekilde gösterir.

16 kişi falan çıkar diye düşünüyorum. Öyle olursa güzel olur. Duruma göre hallederiz. Öyleyse sorum şu, Lol turnuvası yaparsak var mısınız?

Edit: Arkadaşlar varsanız, yorum da atın çünkü aşağıda gördüğünüz gibi bir liste oluşturuyorum. Böylece daha düzenli olur.

Katılacaklar

1. amaneden
  2. Monkey D. Dragon
  3. Nightshroud
  4. Julius Nova
  5. Cavitq11
  6. Kagura
  7. Tyrion
  8. hacıgarp
  9. killz0ne
  10. Chaos Bringer
  11. Mercury
  12. Lordianp
  13. Sogotoh
  14. Aruj Barbarosa
  15. Nekomamushinodannanniiii
  16. Bavs
  17. omerhak753
  18. Crowley
  19. raichu10
  20. aszr
  21. Kaernosa
  22. Ralpax
  23. Sir Crocodile

Limoniler
  1. Roche Felix
  2. Cadis etrama di Raizel
  3. Miko
  4. Integrale
  5. Smoker
  6. Will Salas
  7. Zırtapoz
  8. raslan

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık