Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Lastik Meyvesi'nin Sırrı

One piece de Kehanet olabilir Teorime göre kehanet; Hasır şapkalı bir lastik adam Joyboy olucak ve hükümeti devirecek ardından tüm ırkları bir arada toplayacak.İm sama da bundan haberdar o yüzden gomu gomu no miyi bulup saklıyor Ve Who is Who'yu başına koruma olarak dikiyor Ama Shanks gelip onu çalıyor. Roger ın Shanks ın kulağını söylediği de bu kehanet ti ve Shanks a bu çocuğu bulmasını,ona gomu gomu no mi yi vermesini söylemişti Meyveyide Who is Who dan bu nedenle çalmıştı.Luffy bu meyveyi rastgele yedi ve Shanks ta Luffy'nin uygun olabileceğini düşünüp bunu pek sorun etmedi.

bu arada Teach ta kehaneti biliyor olabilir ve Shanks ile aynı anda meyveyi çalmaya gidip,orada onunla savaşıp,gözüne yarayı verip,kaybetmiş te olabilir.

luffynin joy boy olması veya lastik meyvesinin özel olması falan çok zorlama ve one pieceye yakışmayacak türden basit şeyler sadece lastik meyvesinin güçsüz olması yüzünden böyle bir şey çıkardıklarını düşünüyorum adama sorarlar bu kadar önemliyse garp korusun sengoku korusun dönemin parlak elemanları akainu kuzan borsalino korusun yokk illaki bir şey çıkarıyorlar başımıza

One piece de Kehanet olabilir Teorime göre kehanet; Hasır şapkalı bir lastik adam Joyboy olucak ve hükümeti devirecek ardından tüm ırkları bir arada toplayacak.İm sama da bundan haberdar o yüzden gomu gomu no miyi bulup saklıyor Ve Who is Who'yu başına koruma olarak dikiyor Ama Shanks gelip onu çalıyor. Roger ın Shanks ın kulağını söylediği de bu kehanet ti ve Shanks a bu çocuğu bulmasını,ona gomu gomu no mi yi vermesini söylemişti Meyveyide Who is Who dan bu nedenle çalmıştı.Luffy bu meyveyi rastgele yedi ve Shanks ta Luffy'nin uygun olabileceğini düşünüp bunu pek sorun etmedi.

bu arada Teach ta kehaneti biliyor olabilir ve Shanks ile aynı anda meyveyi çalmaya gidip,orada onunla savaşıp,gözüne yarayı verip,kaybetmiş te olabilir.

Evet Madam Sharley gibi biri lastik meyvesi kullanıcısının Hükümeti ve Kutsal ejderleri devirirken görmüş olabilir.Bu nedenle meyvenin saklanmaya çalışılması akla yatkın cidden :good:

Gomu Gomu'nun özel olma sebebi kullanıcısının 1'den fazla şeytan meyvesi yiyebilmesi olabilir. Çünkü Lucci 2 meyve yiyen biri parçalara ayrılır diyordu. Ama Luffy içine bir dev girdiğinde bile parçalanmadı esnedi sadece. Yani istediği kadar meyve yiyebilir :)
Böyle bir şey olsun isterim Teach'in 2 meyvesi var Luffnin de 2 meyvesi olursa o vs tadından yenmez. 2 meyvelilerin dövüşü diye tarihe de geçer. Luffy bir meyve daha yiycek olsa logiadan ziyade zoan olsun isterdim bir de chopper gibi gümbürtü kullansa üff tadından yenmez.

Luffynin meyvesi ikinci bir meyve yemesini sağlıyor. Neden?
- bildiğimiz üzere luffynin meyvesi normal bir insanın alabileceğinden fazla yükü alabiliyor.
-Denilene göre ikinci bir meyve yenildiğinde meyvelerin içindeki şeytanlar savaşıyor ve bu savaş sonucunda vücut dayanamayıp patlıyor.
- Şimdi bu olaylar ışığında luffynin içinde böyle bir durumu kaldırabilecek meyveye sahip ve bunu yapabilmesi oldukça anlaşılabilir bir durum olur.
Peki hangi meyveyi yiyecek?
- tahminimce son adada luffyi bekleyen bir meyve var.

Meyve bu kadar önemli olsa Who's Who gibi 12 sene önce bile Lucci'nin seviye olarak altındakine birine emanet etceklerini düşünmüyorum. Bölüm sonundaki yazı bence sadece Oda'nın bizi meraklandırıp oyalanması için, olay sadece meyvelerin çok nadir olmasına bağalanacak gibi hissediyorum. Bir şey çıkarsa da bu çift meyveden çok uyanışla ilgi olur gibi geliyor. Çünkü eğer lastik diye 2. meyveyi yiyebiliyorsa 3. ve daha fazlasını yememesi için bir engel olmaz ve saçma bir boşluk olur gibi geliyor.

Meyve bu kadar önemli olsa Who's Who gibi 12 sene önce bile Lucci'nin seviye olarak altındakine birine emanet etceklerini düşünmüyorum. Bölüm sonundaki yazı bence sadece Oda'nın bizi meraklandırıp oyalanması için, olay sadece meyvelerin çok nadir olmasına bağalanacak gibi hissediyorum. Bir şey çıkarsa da bu çift meyveden çok uyanışla ilgi olur gibi geliyor. Çünkü eğer lastik diye 2. meyveyi yiyebiliyorsa 3. ve daha fazlasını yememesi için bir engel olmaz ve saçma bir boşluk olur gibi geliyor.
Şu noktadan işlenir gibime geliyor.
Luffy gear2 ile kan basıncını normal bir insandan fazla hızlandırabiliyor ama bunun belli bir sınırı var. Aynısını meyve içinde yapabilir. Örneğin yediği meyve ile birlikte vücudunun daha ağırlaşması ömrünü kısaltması gibi bir durum bekliyorum.

Luffynin meyvesi ikinci bir meyve yemesini sağlıyor. Neden?
- bildiğimiz üzere luffynin meyvesi normal bir insanın alabileceğinden fazla yükü alabiliyor.
-Denilene göre ikinci bir meyve yenildiğinde meyvelerin içindeki şeytanlar savaşıyor ve bu savaş sonucunda vücut dayanamayıp patlıyor.
- Şimdi bu olaylar ışığında luffynin içinde böyle bir durumu kaldırabilecek meyveye sahip ve bunu yapabilmesi oldukça anlaşılabilir bir durum olur.
Peki hangi meyveyi yiyecek?
- tahminimce son adada luffyi bekleyen bir meyve var.
God God no mi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık