Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kutucuk Tartışmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido net en güçlüdür, 5v2 yapıyor şuan, hatta BM'a karışmamasını söylüyor. Şuanki beşlinin karşısında kimi koysan, bu beşliye karşı şansı olmaz. Daha her şeyini koymamış Kaido için önyargılı davranıyorsunuz. Luffy ve Zoro gibi plot armor delisi elemanların eline düştüğü için bahtsız, o kadar.
Ben sadece Oda'ya güvenmiyorum. Kaido şu an tartışmasız bir şekilde en güçlü olsa bile, adını bilmediğimiz bir karakter çıkarıp aslında bu daha güçlüydü deme ihtimali var.

Söz konusu Oda olmasaydı tartışmasız denebilirdi. Ancak Oda tartışmaya açık bırakıyor. Bu yüzden özellikle karakterlerin sözleri başta olmak üzere hemen her şeyin tartışmaya açık olduğunu düşünüyorum. Bana göre öyle olmasa bile WB'nin unvanı bile kimleri kapsadığı yönüyle tartışılabilir. Denizciler dahil mi? Yaratık, canavar olarak geçen Kaido istisna mıydı? vs.

Seri öyle bir noktaya geldi ki Akainu'nun bile Kaido'dan güçlü çıkma ihtimali var. Veya yeni çıakcak başka bir karakterin. Kaido çok fazla güç kaybetmeden Luffy ile 1v1 yaparsa. (sanmıyorum ama) Ve Luffy Akainu ile dövüştüğünde daha güçlü teknikler kullanırsa ne diyeceğiz? Oda seriyi dilediği gibi şekillendirmek için ne yapar hiç belli olmaz. Okuyup göreceğiz. Biraz OP'a özel bir durum oluşmuş. Bu açıdan hemen her fikrin olabilirliği var gözümde.

Karşı çıkanlar genelde haterlar.

Mihawk mesela, bütün kılıç ustalarıyla dövüşmeden nasıl en güçlü oluyor? Vista ile Tashigi ile dövüşmemiş falan filan.

Aynı konu Enma için de vardı, mangaka yazmış oraya Wano'daki hiç kimse bu kılıcı kontrol edemedi. Adam diyor ki Ashura belki de denemedi bile!:/
Şöyle olabilir a kişisi b kişisini yeniyorda ve Mihawk da a kişisini yeniyorsa, Mihawk hem a kisisinden hem de b kişisinden üstün denilebilir. Ayrıca genel kabul de olabilir. Bir çok güçlü kılıç ustasını yendiği için o şekilde biliniyordur.

Oda hiçbir zaman Kaido'ya direkt en güçlü dedi mi? Ben denk gelmedim. Geçen galiba SBS'de yine en güçlü bilinir diye çevirdi millet. Orada bile demiyor en güçlü lafını. Diğer tarafta WB ve Mihawk'ın unvanları daha kesin. Kaido olayı IM gibi gizli karakterleri aklıma getiriyor.
Şurda dediğini zannetmiştim ama ordaki anlam da farklıymış:/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık