Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kurozumi Orochi

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  • Severim

    Kullanılan: 14 16.1%
  • Sevmem

    Kullanılan: 73 83.9%

  • Kullanılan toplam oy
    87
Bence tutmaz ama güzelmiş. Amme hizmeti yapıp özetleyeyim ben de bari:
Orochi bu arc ölmeyecek, Caribou bunu yakalayıp Teach'e götürecek. Sonra Teach de bunun meyvesini çalıp üçüncü meyve olarak yiyecek.
Teorinin ilgi çeken kısmı benim için Orochi Teach paralellikleri, yani ikinci kısım. İlk kısmın tam olarak olmayacağını düşünüyorum ben de.
 
Teorinin ilgi çeken kısmı benim için Orochi Teach paralellikleri, yani ikinci kısım. İlk kısmın tam olarak olmayacağını düşünüyorum ben de.
Teorinin yazarı oradan Teach ile ilgili bir şey çıkarabiliriz demiş ama bence tek başına çıkmaz. Oda bu iki karakter arasındaki benzerlikleri çok kullanıyor çünkü: Linlin-Hancock mesela.
 
Orochi'nin hikayedeki tek ve en büyük misyonu sahip olduğu şeytan meyvesini Karasakal'a kaptırmaktır. Böylelikle Zoan - Paramecia - Logia üçgenini tamamlamış olacak Teach. Luffy'nin "Ben yaşadıkça ölmem" saçmalığını şimdiden görebiliyorum. Yazık oldu güzelim vicdansız villain tiplemesine. Beceriksiz bir mangakanın elinde rezil olacak 3 meyveli adam.
 
Gerçek hayattaki liderlerin çoğu 2 sebepten ötürü yaşadığı dönemde halk tarafından sevilmez. Ya vasıfsızdır ya da yaptıkları anlaşılmaz.
Kadınları kaçırıp harem kuran Oden'i tahttan indiren ve hiçbir şeyden memnun olmayan Wanolu köylülere sanayi devrimini yaşatan devrim lideri Kurozumi Orochi... Biz senden razıyız.
 
Serinin en itici 5 karakteri arasına rahatlıkla girer.

Nasıl biri olduğunu bilmediğimiz zamanlarda koskoca şogun Zoro'nun rakibi olur herhalde diye düşünenler vardı forumda :D
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2021.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık