Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] Kullandığınız Kablosuz kulaklıklar

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda bilgisayarımda 4 yıldır kullanmakta olduğum kafa üstü kulaklığım ömrünün sonuna yaklaştı.Aslında kafa üstü kulaklık alacaktım fakat hem şu anki ihtiyaçlarım hemde işim dolayısı ile bir kablosuz kulaklığa ihtiyacım var.Şimdi diyebilirsinizki; ''internette sayfalarca araştırma inceleme ve yorum var onlara baksan bulurdun'' fakat ben bu inceleme yapan kişileri genel anlamda samimi ve dürüst bulmuyorum. O yüzden direk birincil şahıs kullanıcı deneyimlerini almak daha doğru ve iyi bir karar vermeme yardımcı olacaktır, konuyu korsanfan'a açtım çünkü burası benim vazgeçilmezim eskisiyle yenisiyle güzel ve güvenilir insanlar var. O yüzden siz değerli dostlarım yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.
En çok ihtiyacım olan özellik gürültülü ortamlarda ki telefon görüşmelerinde sesi sorunsuz ve temiz biçimde iletsin Bütçe: 700-800TL'ye kadar (Lütfen apple önermeyiniz:))
Son olarak lütfen sadece kendi deneyimlediğiniz bir ürünse yazınız

Son düzenleme:
Tam olarak 1 yıldır JBL T110BT kullanıyorum, şu ana dek hiçbir sıkıntı yaşamadım çok memnunum. Dışarıda olduğum her an yanımda neredeyse, özellikle bisiklet sürerken çok kullanıyorum. Müzik dinlemediğim zamanlarda da mıknatısıyla birbirlerine birleştirip boynuma asıyorum, kolye gibi taşıyabiliyorum. Pek telefon görüşmesi yapan birisi değilim ama arada mobilden discordda takılıyorum, konuştuğum arkadaşlardan sesime dair bi şikayet duymadım. Senin bütçenin çok altında ama aklında bulunsun yine de :)

Bütçe sıkıntın yoksa üzerine az daha para koyup Jabra Elite 75t almanı öneririm. Koyamazsan, Jabra Elite 65t'ye bir bak.

Sorumu nereye yazacağımı bilemedim. Bluetooth kulaklıkların şarjını bitirmeden mesela yarım saat müzik filan dinleyip %70-80 şarjla sürekli kutusuna koysak, batarya ömrü kısalır mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık