Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 119 39.0%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 136 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    305
Kaido gene öldürüyordu uyanış formundayken dövüşü de gt zoruyla yendi. Bu Kaido ada taşırken 60 bölümdür dövüşmekte olan Kaido bir de. Saçma salak işler peşinde Oda bu meyve mevzusunda da sanıldığı gibi dokunulmaz bir güç ulaşılamaz bir seviye değil.
Kaido daha güçlü olsa Nika daha da güçlü olacaktı. Pili bittikçe de güm güm yeniliyor kendini. Kaido'nun çaresizliğini hissettim orada. Ne yapsa olmayacaktı. Adama vuruyor vuruyor işlemiyor. Nika çok absürt bir şey. Oda yenmesini isterse herkesi yener. Öyle bir güç çizmiş. Sınırı belli değil.

Efsane yermiş gibi anlatılan Wano'nun ne cacık bir yer olduğunu gördük. Akainu bile adam yollamaya çekindi. Halbuki kendisi yanına iki amiral alsa adayı pert edermiş. Buradan referansla Ryuma için olduğundan fazla abartıldığını düşünüyorum. İllaki bir amiral seviyesi vardır ama fazlası abartıdır bence.

Kaido daha güçlü olsa Nika daha da güçlü olacaktı. Pili bittikçe de güm güm yeniliyor kendini. Kaido'nun çaresizliğini hissettim orada. Ne yapsa olmayacaktı. Adama vuruyor vuruyor işlemiyor. Nika çok absürt bir şey. Oda yenmesini isterse herkesi yener. Öyle bir güç çizmiş. Sınırı belli değil.
Yenilenmesi sınırsız gibi bir şeyse dediğin kadar ulaşılamaz bir güç olur. Yoksa uyanmış haline Kaido üç beş kere vurdu vurduğu her sahne saçma salak komedi sahne gibi çizildi ama sonunda gene yerdeydi bizimki. İşliyor o saldırıların hepsi. Dövüş de standart şonen dövüşü ana karakter ne kadar darbe yerse yesin kalkıp yenecek işte.

Yenilenmesi sınırsız gibi bir şeyse dediğin kadar ulaşılamaz bir güç olur. Yoksa uyanmış haline Kaido üç beş kere vurdu vurduğu her sahne saçma salak komedi sahne gibi çizildi ama sonunda gene yerdeydi bizimki. İşliyor o saldırıların hepsi. Dövüş de standart şonen dövüşü ana karakter ne kadar darbe yerse yesin kalkıp yenecek işte.
Kendi ağzıyla dünyanın en saçma gücü dedi. Ve gerçekten de saçma. Lastik nedir biliyorduk. Nika nedir? Neler yapabileceğini ben şahsen kestiremiyorum. Onun için de gücüne yorum yapamıyorum. Zurnadan tek de yiyebilir, ayı tutup top diye de oynayabilir. Ve ne yaparsa yapsın Nika'nın ne olduğu belli olmadığı için kabul etmek durumundayız.

luffy hex güçleri olanlara karşı zayıf. komutan bile olmaz diyebileceğiniz bazı karakterler luffy'i yenebilir. yumruk yumruğa dövüş olunca luffy kazanıyor haliyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık