Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid'in Yaraladığı Komutan Kimdir?

Hangi Komutan Kid Tarafından Yaralanmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    79
Kid'in kolunu kimin kestiğiyle ilgili soru işaretleri vardı. Çoğu kişi Big Mom komutanlarından birinin, ağırlıkla Cracker, olacağını düşünüyordu. Okuyucunun aklındaki düşünceler adeta OP'de de, hiç olmazsa Caribou'da da vardı. Kid bu bilgi kirliliğini düzeltirken ekstradan bir bilgi daha verdi. Big Mom'un komutanlarından birini yaraladığını söyledi.

Urouge'i ilk karşılayan kişi Snack olduğu için en yüksek ihtimal o görünüyor ama Smoothie'nin bir gözü gizli olduğu için onun da gözünden yaralanmış olabileceğini düşünenler var. Yine de tüm ihtimalleri koydum ve bir ihtimal eski bir komutan vesaire olabilir diye diğer seçeneği ekledim.

Snack
Cracker
Smoothie
Katakuri

Snack olduğunu düşünüyorum. Kid'in olayı Urouge'un gelmesinden eski gibi gözüküyor. Urouge geldiğinde Snack yollanmış, onu yenince bu sefer Craker yollanmıştı. Luffy geldiğinde ise Snack artık komutan olmadığından direk Craker gönderilmişti. Buradan Komutanların belirli bir sıraya göre yollandığı düşüncesine vardım. Birde Snack'in gösterildiği panellerin birinde, adam en kötü jenerasyon diye hayıflanıyordu. Sanki Urouge'dan fazlası onda etki bırakmış gibi geldi. Snack, hem Kid tarafından yaralanmış, üstüne birde Urouge tarafından yenilmişse tatlı komutanlığından düşürülmesi de daha oturur gibi.

Ha ama Smoothie çıksa daha iyi olur hikaye açısından. İki karakterde itibar kasar.

Cracker'ın gözündeki yarayı Kid yapmış olabilir. Snack yenildiği zaman Urouge'un üzerine Cracker gönderiliyordu, muhtemelen Kid saldırdığında yine Cracker gitmiştir. Hiyerarşik olarak da onun gitmesi gerekir.

Snack olduğunu düşünüyorum. Kid'in olayı Urouge'un gelmesinden eski gibi gözüküyor. Urouge geldiğinde Snack yollanmış, onu yenince bu sefer Craker yollanmıştı. Luffy geldiğinde ise Snack artık komutan olmadığından direk Craker gönderilmişti. Buradan Komutanların belirli bir sıraya göre yollandığı düşüncesine vardım. Birde Snack'in gösterildiği panellerin birinde, adam en kötü jenerasyon diye hayıflanıyordu. Sanki Urouge'dan fazlası onda etki bırakmış gibi geldi. Snack, hem Kid tarafından yaralanmış, üstüne birde Urouge tarafından yenilmişse tatlı komutanlığından düşürülmesi de daha oturur gibi.

Ha ama Smoothie çıksa daha iyi olur hikaye açısından. İki karakterde itibar kasar.
İlk Kid geliyor sonra Apoo daha sonra Bege en son Urouge. Sıralama böyle sanırım.

Aklıma gelmişken Cracker yara almaktan, acı çekmekten korkuyordu. Kid'in sadece yaralaması yettiği için Cracker de kuvvetli bir aday, ben şahsen o yüzden seçtim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık