Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kendi Çekimleriniz!

Evet beyler yeni döndüm ve görüyorumki forum cansız inceden :( Canlandıralım biraz. Kendi çekimimiz olan (Doğa,hayvan,yapı vs vs...) resimleri yüklüyoruz. Resimlerin belli bir kategorisi yok. Komik olabilir,güzel olabilir vs... (Ama gidipde ayak baş parmağınızın resmini koymayın he :hhh:) Bakalım aramızda gizli yetenekler varmıymış :p

Beyaz kedi kameraya saldırmadı demi. :D

Senin konuna baktıktan sonra telefona baktımda güzel olarak 1 yavru köpeğin fotorafı var. Geriye kalanlar hep aile resmi ve sınavlarda kullanılmak üzere çekilmiş notlar. :ehe:

**

Baştaki çirkin hariç beğendim fotoğraflarını. "Bizim orda nazar değmemesi için bebekleri çirkin diyerek severler":)

Beyaz kedi kameraya saldırmadı demi. :D

Senin konuna baktıktan sonra telefona baktımda güzel olarak 1 yavru köpeğin fotorafı var. Geriye kalanlar hep aile resmi ve sınavlarda kullanılmak üzere çekilmiş notlar. :ehe:

**

Baştaki çirkin hariç beğendim fotoğraflarını. "Bizim orda nazar değmemesi için bebekleri çirkin diyerek severler":)
O sarı kedi çok uysalda Beşiktaşta Mc Donaldsın orda bi pasaj var. Onun içinde saldıray diye bi kedi var bu kediye benzeyen o fena tırmalıyo dur onun fotosuda var :p

Usta o kedi bir gün kolumu bacağımı kapacak diye korkuyorum.Baksana şuna diğer kedileri yiyerek besleniyor herhalde.Bir anda aklıma Acun'un diablo videosu geldi.

Yazlıktaki köpeğim kangal+kurt kırması kendisi polat alemdar vari takılır 10 köpeğin arasına dalıp hepsini halledip yara almadan çıktı:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık