Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kawamatsu'yu Daha Önce Görmüş Olabilir miyiz?

Teori tutar mı? Başlangıç için konu yeterli mi?

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk olarak selamlar daha öncelerden pek çok şahsıma ait teoriler vardı fakat youtube kanalı veya bi form yapmak gibi zaman veya ekipmanım malesef yok bu yüzden foruma katıldım,neyse uzatmadan konuya geçelim...

Kawamatsu'nun ilk siyah silüetli şekilde belirdiği wano arcı bölümü tam olarak kaçtı hatırlamıyorum ama görseli şuydu ;
.....
açılmassa link ;

https://www.google.com/search?q=one...oECAwQAQ&biw=412&bih=612#imgrc=nppuEPc4BRsDqM

bölüm yayınlandığı gün okudum, bu görseli görür görmez direk kafamda şimşekler çarptı ve bu kişiyi daha önceden gördüğüme emindim. fakat önceden dediğim gibi youtube kanalı ile uğraşmak için ne ekipman nede form sitesi tasarlamak için zamanım üzerinden çok zaman geçti tabii bunu yabancı formlardan farkeden insanların olsuğunu gördüm, uzatmadan konuya döneyim;
o bölümdeki Kawamatsu görsellerini rahat bulursunuz zaten
daha önceden bu kişiyi görmüştüm bundan emindim ve..;

Manga Bölüm : 631 nolu bölüm kapak tasarımı gözümde canlandı

görsel açılmazsa google " one piece crocus and the mystery man " yazmanız yeterli.

bunu farkettiğimde tüylerim diken diken olmuştu.
üzerinden kaç bölüm geçmiş ama 631 bölümündeki kapak anlam kazanmıştı.
Roger 'ın tayfasında bulunan iki geçici üye, ve Kawamatsu , bir nevi hal hatır için Crocus'u ziyaret etmiş.Bunu farkettiğimde aslıbda çoğu kapak hikayeleri veya tasarımları diyim, one piece hikayesi geçmiş veya gelecek olaylara bir mesaj niteliği taşıyor kanaatimce, bu yüzden kapak hikayelerine dikkat ederim.

İşte böyle arkadaşlar iki görseli de incelediğinizde aynı kişi olduğu belli oluyor 631 deki biraz zayıf tesfir edilmiş ama zamanla Oda'nın karakterleri güncellediğini biliyoruz,şapkanın tepesindeki işaretler iki resimdede aynı kol bileklerinin zayıf olduğunu iki karakterinde görebiliyoruz ve saç veya kürk diyebileceğimiz şapkanın altından sarkan şeyinde aynı olduğunu görebiliyoruz...

NOT : Çok uzattığım için özür dilerim :/
Dediğim gibi yazmak konusunda geç kaldığım için sonradan fark eden yabancı teorisyenler olmuş sanırım. Bu sadece bir başlangıç gerisi gelir umarım üşenmezsen :D

Crocus'la buluşan o adam iki yıllık zaman atlaması sırasında oraya geliyor. Kawamatsu ise 13 yıldır Udon'da hapis durumda, o yüzden pek ihtimal vermiyorum.

yazı içerisinde de belirttiğim gibi kapak hikayeleri geçmişi veya geleceği gösteriyor olabilirler, yani zaman atlamasının çok çok öncesi bi tarihte olabilir bölümün çıkış tarihini bence önemseme kapaktaki görsel önemli

dikkat edersen shikinin kürkümsü olan şeyi daha uzun shiki olacağını düşünmüyorum. Bide tam olarak bilmiyorum ama shiki olayını kapattılar sanırım
Saç o hallolur da bu olay 2 yıl arada geçiyor. Kawamatsu o sıra balık yiyor zehirli. Öyle yani.

Shiki olayı ise kapanmadı. Hapisten kaçtı ve orada bitti. Filmin gerisi ise filler. Dönme ihtimali olabilir yani :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık