Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Katakuri'nin Yenilgisi Vs. Mantığı

Burada arkadaş olayları bence çok iyi analiz etmiş. Not:İngilizce.
Tüm vs sırasında gösterilen, hem kardeşi Brulee tarafından tekrarlanan sırtının yere gelmemesi olayını vs sonunda sırtı yere gelecek şekilde kendini yere bırakarak ve ağzını kardeşlerine göstererek mükemmel olma lanetinden kendini kurtarması olayı anlatılıyor. Luffy'nin karşılaştığı karakterleri değiştirme özelliği.
Kısaca Luffy'nin Katakuri'yi fiziksel yada güç bakımdan değil mental olarak mağlubiyete uğrattığını anlatıyor.

Burada arkadaş olayları bence çok iyi analiz etmiş. Not:İngilizce.
Tüm vs sırasında gösterilen, hem kardeşi Brulee tarafından tekrarlanan sırtının yere gelmemesi olayını vs sonunda sırtı yere gelecek şekilde kendini yere bırakarak ve ağzını kardeşlerine göstererek mükemmel olma lanetinden kendini kurtarması olayı anlatılıyor. Luffy'nin karşılaştığı karakterleri değiştirme özelliği.
Kısaca Luffy'nin Katakuri'yi fiziksel yada güç bakımdan değil mental olarak mağlubiyete uğrattığını anlatıyor.
Böyle şeyler söyleme lastik çetesi seni Hz. İsa gibi çarmıha gerer, aleme ibret yaparlar :oleyo2:

Böyle şeyler söyleme lastik çetesi seni Hz. İsa gibi çarmıha gerer, aleme ibret yaparlar :oleyo2:
Lastik çetesi mi? Ahahahah. Bence adam çok iyi anlatmış. Bu kadar iyi anlatılmaz Luffy vs Katakuri arasındaki vs.
Asıl soru şu: Bİg Mom ortadan kalkar ve Katakuri lider olursa Big Mom'un adamları kimin yanında yer alacak?

Adam geleceği görüyor,anladı bu Luffy ölümsüz ve seçilmiş kişi hemen hızlıca bir eğitim verdi Luffy'e.
Luffy’den eğitim ücretini alması lazımdı.Belki de tayfa parayı istemeye peşine düşmüştür bu kadar Luffy’nin.Ama şaka maka en son dandik kore serilerinden birinde gördüğüm döverken dövüşürken eğitim verme olayını yaptı Luffy’e.Oda oradaki gibi açık açık söylemeye utanmış ama bunu çizmeye nasıl içi rahat etti ona inanamıyorum.Bir sürü alternatif var elinde düşmanın sevesi bağrına basası geliyor ilginç. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık