Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jinbe

Er meydanından kim galip çıkar ?

• Kullanılan toplam oy
    233
Demek ki sen daha zurnanın zort dediği yere gelmemişsin :ehe:

Bir de bu konuda ben anlamıyorum yani nasıl insanlar Kata alır diyorlar o_O

Jimbei burası öleceğim yer derse zaten olay en kötü berabere bitecek hahahahaha, Jimbei korkutuyor beni Who's Who ile dövüşürken burası öleceğim yer diyecek diye :oleyo2:
Bir de üstüne Luffy ölsen bile ölme derse Jinbe oyabunu kimse tutamaz.

Demek ki sen daha zurnanın zort dediği yere gelmemişsin :ehe:

Bir de bu konuda ben anlamıyorum yani nasıl insanlar Kata alır diyorlar o_O

Jimbei burası öleceğim yer derse zaten olay en kötü berabere bitecek hahahahaha, Jimbei korkutuyor beni Who's Who ile dövüşürken burası öleceğim yer diyecek diye :oleyo2:
Katakuri ızgara yapar. Çok güçlü Jinbei'ye kıyasla.

Jinbei rakibin iç bedenine vurabildiği için aslında Kata'ya karşı Snakeman öncesi Luffy'den daha tehlikeli.

İnsanlar Jinbei'i çok gömüyor ancak bu adam yıllar önce daha seride haki konsepti oturmamış iken karada yapılan bir dövüşte bir deniz canlısı olarak ateş logiasına karşı günlerce dövüşüp berabere kalıyor.Ve o logia sahibi adam daha çaylak yılında 500M beri ödül biçiliyor, savaş lordu olma teklifi alıyor ve akabinde de oden gibi bir adamdan boşalan 2. tümen komutanlığına oturuyor. VE Ace'in sıradan bir 2. tümen komutanı olmadığı ortada. Adam da 3 tip haki var, adam bir D. Kaldı ki WB tayfasının tümen komutanları cidden güçlü. Vista 5. olmasına rağmen pek çok tayfanın 3. adamına kafa tutabilir. Ya da Jozu 3. ama pek çok tayfanın 2. ya da 1. adamı olabilir. O açıdan bakmak gerek Ace'e.

Jinbei'in Ace harici yaptıklarına gelirsek. MF'de Akainu'nun atağını 1 kere tanklayan bir kere de tanklayamayan ancak sonucunda ölmemeyi başaran birisi. Big Mom karşısında yaptıkları da ortada.

Jinbei şimdi bizim tayfaya katıldığından ve yaşlı olduğundan elbette bir shounen seride olduğumuzdan nerf yiyecektir ve Zoro ile Sanji zaman içinde önüne geçecektir (hatta Zoro geçti bile) o yüzden Jinbei'in forsu düşürülür zamanla ancak şu an için Jinbei boş birisi değil. Ve Jinbeİ'in tekniği Kata'nın bedenini boşaltmasına falan pek takılacak bir şey değil.

Ha yine de Katakuri galibiyete daha yakın olan isimdir bence de. Ancak Jinbei, uyanışı zorlasa şaşırmazdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık