Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jinbe

Er meydanından kim galip çıkar ?

• Kullanılan toplam oy
    233
@Miyata Ichirou Böyle saçma sapan,kimin çok daha güçlü olduğu belli olan bir dövüş konusu açacağına azıcık düşünüp foruma yararlı bir konu açabilirdin.Kusura bakma ama konunu ağır kınıyorum.
Jinbei'nin daha güçlü olduğunu ve kazanabileceğini düşünen arkadaşlar da var gördüğün üzere :D Vs incelemelerindeki tüm konuların dengeli bu konunun dengesiz olduğu fikrine katılmıyorum.

Bu nedir abi yapmayın ya lütfen. Katakuri eze eze alır Jinbe'yi. Net şeyler bile kabul edilmiyorsa hep birlikte diyecek laf bulamıyorum.

Jinbei diyorum. Bu adam zaten zirve gücüne ulaşmış. Bundan sonra anca şeytan meyvesiyle güçlenir.( o da çok saçma olur) Yani bu adam ın şu durumda jack i rahat alması gerekiyor. Biz zatan bu gücü BM ı fırlatırken yeterince gördük bence. Adamın dayanıklılık konusundaki seviyesini de biliyorz. (ace ile süren 5 günlük savaşı) Ama bu demek değil jinbei rahat alır. Muhtemelen bir kol bir bacak gider. Ama alır:good:

Şaka mısınız? Jinbei ilk Ace alsın sonra 86685 kişiden sonra Kata alır.

Edit: Daha millet Zoro vs Kata konusunda tartışırken balık kafası ne alaka ?

Jinbei tabikide Shutenmaru'nun bile kestiği Jack'i alabilir lakin Katakuri bambaşka bir seviye, o Jack angutuyla asla bir tutmam Katakuri'yi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık