Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Katakuri vs Jinbei

Er meydanından kim galip çıkar ?


  • Kullanılan toplam oy
    206
Bu benim ilk konum :D Fazla söze gerek yok.İki yiğit çıktı meydane ikiside birbirinden merdane.Bir tarafta Charlotte Linlin'in sağ kolu,geleceği görebilen adam Charlotte Katakuri,diğer tarafta ise eski savaş lordu,en güçlü balık adam olarak bilinen Jinbei oyabun.Sizce bu er meydanında kazanan kim olur ?

Bu konunun açılmasına neden olan @Yubashiri-sama'ya ayrıca burdan teşekkürler :D


Jinbei


Jinbe (Jinbē) balina köpekbalığı türünden bir balıkadamdır. Fisher Tiger'ın ölümünden sonra, Güneş Korsanları'nın ikinci kaptanı olmuştu. 11 yıl önce de tayfasını dağıttıktan sonra Shichibukai pozisyonuna gelmişti.

Jinbe'den ilk kez, Shichibukai sistemini anlatan Yosaku bahsetmiştir. Ancak Jinbe bu anlatımdan çok uzun zaman sonra, Impel Down'da gösterilmiştir. Marineford Savaşı'nda Beyazsakal Korsanları'nın tarafını tutarak Shichibukai unvanından vazgeçmiştir. Impel Down'dan kaçış sırasında ve savaşta Monkey D. Luffy'ye yardımcı olmuştur. Zaman atlamasının ardından, Hasır Şapka Korsanları ile güç birliği yaparak, Kraliyet Ailesi ve Ryugu Krallığı'nı kurtarmak için, Yeni Balıkadam Korsanları'na karşı savaşa girmiştir. Kazanılan savaşın ardından Hasır Şapka Korsanları'na katılması yönünde bir davet alsa da, Charlotte Linlin ile bitmemiş bir işi olduğunu söyleyerek teklifi reddetmiştir. Ancak hazır olduğunda tayfaya katılacağına söz vermiştir.

Jinbe'nin ilk ödülü 76.000.000 Belly'dir. Daha sonra ödülü 250.000.000 Belly'ye yükselmiştir. Shichibukai unvanı elinden alındıktan sonra da ödülü 400.000.000 Belly'den daha fazla bir rakama ulaşmıştır.Güncel ödülü 438.000.000 Belly'dir.

Görünümü

Balina köpekbalığı türünden bir balıkadam olan Jinbe sumo güreşçilerine benzeyen iri bir vücuda sahiptir ve yüzü bir Japon iblisi olan Oni'ye benzer. Sarı renkte, alev şeklinde kaşları ve favorileri, ampule benzeyen bir burnu, yönü yukarı doğru olan bir ağzı ve sol gözünde şimşek biçiminde bir yara vardır. Ağzının kenarlarından çıkan ve Oni'ninkilere benzeyen iki büyük, sivri dişi vardır. Kalan dişleri de sivri olmasına rağmen, bu iki büyük dişten küçük ve eşit boydadırlar. Yüzünün şekli ve sivri dişleri yüzünden daima ciddi bir görünüşü vardır.

İki farklı saç rengi vardır. Biri alnından iki ayrı çizgi halinde geriye doğru giden altın sarısı bir renktedir (Animede beyazdır), diğeri ise üstten bağlanmış, uzun ve kıvırcık, yeşile çalan renktedir. Jinbe, Güneş Korsanları'nın bir üyesiyken, saçları üstten bağlı değildi ve uç kısımları açık renkteydi. Güneş Korsanları'na katılmadan önce sakalını sürekli kesmiş, katıldıktan sonra da bundan vazgeçmiştir. Elleri ve ayakları diğer balıkadamlarda olduğu gibi perdelidir, ancak uzuvları gövdesine oranla çok ince kalmaktadır. Soluk ve pembemsi renkteki solungaçları, boynu ve omuzlarının arasında yer alır.

Jinbe, giydiklerini sıkça değiştiren biridir. Güneş Korsanları'nın üyesiyken karakusa olarak bilinen çiçek desenli elbiseler tercih etmiştir. Bu elbiselerin bir benzerini de Marineford Savaşı'ndan sonra giymiştir. Dört yıl önce, Portgas D. Ace ile yaptığı dövüş sırasında, iki tarafından balık deseni olan sade siyah bir elbise giymiş, beline de kırmızı eşarp bağlamıştır. Savaştan iki yıl sonra, Luffy'i Deniz Ormanı'nda beklerken, yaprak desenli bir elbise giydiği görülmüştür. Ayakkabı tercihi ise, basit sandaletlerdir. Güneş Korsanları'nın simgesi olan dövme, göğsünün ortasında bulunur.

Asker olduğu zamanlarda, Neptün Ordusu'nun standart üniformasını giymiştir. Yine bu dönemlerde pipo içerken görülmektedir. Otohime'nin cenaze törenine ise, takım elbiseyle katılmıştır.

Jinbe çocukken bir giysi giyerdi ve daha o yaşlarda kara kuşak sahibi olmuştu.

Charlotte Katakuri


Charlotte Katakuri (Shārotto Katakuri), Charlotte Ailesi'nin ikinci oğlu ve en büyük üçüncü çocuğudur. Charlotte Daifuku ve Charlotte Oven ile üçüz kardeştir ve içerinde en büyük olandır. Kendisi aynı zamanda Koca Ana Korsanları'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan biri ve Totto Land'ın Buğday Adası'nı yöneten Un Şansölyesi olarak görev yapar.

Katakuri, Vinsmoke Sanji'yi geri almaya gelen Monkey D. Luffy ve adamları düğünü dağıttıktan sonra onların kaçmalarını engellemek için Hasır Şapka Korsanları'nın gemisi olan Thousand Sunny üzerinde onların gelmelerini beklemiştir. Katakuri'nin sorun olacağını anlayan Luffy, onu kendisi ile birlikte Ayna Dünyası'na sokmuş ve burada onunla dövüşmeye başlamıştır. Katakuri epey uzun süren dövüşte üstün taraf olsa da, dövüşün sonunda Luffy tarafından mağlup edilmiştir.

Görünümü

Katakuri son derece uzun boylu, iri ve kaslı bir adamdır. Koyu kırmızı renkte kısa saçları vardır. Yüzünün iki yanında simetrik duran yara izleri bulunur. Boyu, Luffy'den neredeyse üç kat daha uzundur, ayrıca diğer kardeşlerinden de uzun görünmektedir. Bacakları uzundur, fakat gövdesine göre orantısız görünmez. Genellikle ağzını kapatır. Çünkü pelikan yılan balığını andıran bir ağzı vardır.

Kırmızı renkte keskin ve yoğun bakan gözlere sahiptir. Kaşları kalkıktır ve kirpikleri alt göz kapağındadır. Ağzını kapatmak için omuzlarını bile kaplayan büyük ve tüylü bir atkı kullanır. Üzerine sadece kolsuz bir deri yelek giyer. Yeleğin önü açıktır ve arka kısmında CHARLOTTE yazar. Pantolonu, eldivenleri ve uzun konçlu botları siyahtır. Tokası kurukafaya benzeyen bir kemer takar. Kollarına ve dizlerine taktığı korumalıkların üzerinde dikenler vardır. Ayrıca botlarının arka kısmında mahmuzlar bulunur. Gövdesinin sağ kısmını kaplayan pembe renkte büyük bir dövmeye sahiptir.

Kişiliği

Katakuri son derece ciddi, gerekmedikçe konuşmayan, ailesini ve tayfasını aşırı derecede umursayan bir adamdır. Geleceği görmesine olanak sağlayan Kenbunshoku Haki gücü ile akıllıca kararlar verir ve tüm olası tehditleri ortadan kaldırmak için harekete geçer. Bu özelliği Katakuri'yi, Koca Ana'dan icazet almadan hareket edebilen az sayıda kişiden biri yapmaktadır. Örneğin annesine suikast düzenleme girişiminde bulunacağını anladığı Jigra'yı öldürmüş, Sanji'ye yapılacak suikast planının başarısız olacağını anlayınca da onu kendisi öldürmeye çalışmıştır. Bu iki olayda da kendi kafasına göre hareket etmiş, kimseden izin almamıştır. Ancak kafasına göre iş yapması bazen durumları zora sokmasına neden olur. Sanji'yi öldürmek hususunda acele edip, başarısız olunca, ister istemez Koca Ana'nın planını sabote etmiştir. Katakuri de acele kararlar alarak girdiği aksiyonların bazen dezavantaja sebep olduğunun farkındadır. Ayrıca insanların kendisine söyleyecekleri sözleri onlardan önce söylemek gibi tuhaf bir alışkanlığı vardır. Genellikle çok sakin birisi olsa da, gelecekte gördüğü korkunç şeyler onu dehşete düşürebilmektedir. Bunlara ek olarak Luffy'nin Kenbunshoku Haki seviyesinin kendisine yaklaştığının farkına varınca endişelenmiş ve dövüşü hızlıca bitirmeye çalışmanın en iyisi olacağına karar vermiştir.

Katakuri oldukça soğuk biridir ve her şeye karşı temkinli bir yaklaşımda bulunur. Bu yüzden de mükemmelliyetçi birisi olduğu söylenebilir. Kardeşi Charlotte Cracker gibi kendi yeteneklerini övmez ve gereksiz işler yapmaya kalkışmaz. Öncelikle amacını belirler ve en kısa sürede ona ulaşmaya çalışır. Bu özelliği ilk olarak Caesar Clown'ı yakalamak istediğinde görülmüştür. Araya giren Vinsmoke Ichiji'yi saniyeler içinde yenmiş ve Caesar'ın karşısına dikilmiştir. Bu tavrı Luffy'nin ileri bir zaman diliminde annesine tehdit olacağını gördüğü zaman da kendini göstermiştir. Katakuri, kardeşlerinin aksine düşmanlarını küçümsemez. Küçük bir ihtimal bile olsa düşmanların annelerinin elinden kaçabileceğini söylemiş, bu yüzden de onların gemisinde beklemiştir. Dövüş hususunda adamlarına ve kardeşlerine güvenir. Karışmasına gerek olmadığı müddetçe, kesinlikle araya girmez. Thousand Sunny üzerinde Chopper ve Brook'un girdiği dövüşe katılmamıştır. Ayrıca düşmanlarının hakkını verir. Bir sürü satranç askerini ortadan kaldırmayı başaran Brook'u övmüştür. Aynı şekilde kendisini Ayna Dünyası'na çekmeyi başaran Luffy'ye, büyük bir iş yaptığını söylemiştir. Yapamayacağı şeyleri söylemekten çekinmez. Hasır Şapkalar'ın düğünü mahvedeceğini gördüğü zaman annesine, gerçekleşecek olayları kendisinin "bile" engelleyemeyeceğini söylemiştir. Tüm bunlara rağmen Katakuri gücü ile az da olsa gurur duyar. Kendi gücünün Luffy'den çok daha üstün olduğuna inandığı için her fırsatta bunu ona göstermeye çalışmış ve onu pes etmeye zorlamıştır. Luffy kendisine vurmayı başardığında ise sinirlenmiş ve Busoshoku Haki gücünün onunkinden çok daha üstün olduğunu göstermiştir. Kibri yüzünden sakinliğini kaybetmiş ve Luffy'den üst üste saldırılar yemiştir. Yine de daha sonra tekrardan sakinleşmiş ve ipleri eline almıştır.

Katakuri etrafına tamamen duyarsız biri değildir. İnsanları annesinin çığlığından korumak için onlara mochiden kulak tıkaçları yapmıştır. Ayrıca yıkılan Tüm Kek Şatosu'ndan kız kardeşi Charlotte Galette'i kurtarmıştır. Aynı şekilde Charlotte Brûlée'yi de onu kaçıranların elinden almıştır. Ancak düşmanın onun gücünü kullanmasına izin vermesi halinde sonunun kötü olacağını da söylemiştir. Yine de Brûlée'nin bilinçli bir şekilde Hasır Şapkalar'a yardım etmediğinin farkındadır, bu yüzden onun yaptıklarını ihanet olarak görmemiştir. Ayrıca patlamanın içinde kalan ağabeyi Charlotte Perospero için endişelenmiştir. Luffy'nin, kardeşleri Charloote Mascarpone ve Charlotte Joscarpone'a saldırmasını engellemiştir. Adamlarını da umursadığı söylenebilir. Luffy'nin tüm adamlarını yeneceğini gördüğü zaman onlara geri çekilmelerini emretmiştir.

Tıpkı annesi gibi Katakuri de tatlılara aşırı derecede düşkündür. Şekerin, gücün ana kaynağı olduğunu söylemiştir. Her gün, aynı saatte atıştırma yapmayı ihmal etmez. Ona hizmet eden aşçılar bunu çok iyi bilir. Luffy onun atıştırma öğününe 40 dakika geç gitmesine neden olunca, bundan epey rahatsızlık duymuştur. Ancak yemeği hazır olduğu için fazla ses çıkarmamıştır. Katakuri şekerleme yemeyi o kadar sever ki, sırf şekerleme yiyebilmek için elinin altında olduğu halde Luffy'yi öldürmemiş, hatta onun, atıştırma saatini mahvedeceğini önceden görememiştir. Tüm bunlara ek olarak, yemeğini yerken tam bir gizliliği tercih eder. Son derece obur biridir ve şekerlemelerini yavaşça yiyerek, iyice tadını almayı sever. Sağlıksız hamur işleri yemeye bayılır. Bu sebepten ötürü sadece atıştırma yaparken ağzını açar. Ağzı konusunda oldukça hassastır. Ağzını gören aşçıları anında ortadan kaldırmış, Luffy'ye de bu yüzden çok sinirlenmiş ve acımasızca saldırmıştır.

Kardeşleri ve tayfası içerisinde yer aldığı konumdan ötürü Katakuri'nin sağlam bir karizması vardır. Herkes onu mükemmel birisi olarak görür, o da bu övgülere mazhar olabilmek için elinden geleni yapar. Çocukluğunda görünüşü yüzünden kendisi ile çok dalga geçildiği için, farklı olan özelliklerini gizler ve normal biri gibi görünmeye çalışır. Özellikle de, ağzını gören birinin yaşamasına kesinlikle izin vermez. Ancak kız kardeşlerinden biri olan Charlotte Flampe, onun Luffy ile olan dövüşüne karışınca kendi isteği ile ağzını ona göstermiştir. Ancak bu hareketi kızın gözünde onun değerini sıfıra indirmiş, hatta kızın adamları bile Katakuri'nin ağzı ile dalga geçmiştir. O andan sonra Katakuri toplumdaki imajını bir kenara bırakmış, ağzını kapatmamış ve o şekilde Luffy ile dövüşmeye devam etmiştir.

Sakın... iki erkeğin arasındaki adil bir dövüşe karışma!! Eğer o aptala güleceksen... o zaman bana da gül...!!!

-Katakuri'nin, Flampe'ye olan öfkesi.

Katakuri dövüş hususunda oldukça onurlu bir adamdır. Rakibine saygı duyar ve başkasının dövüşe karışmasına izin vermez. Luffy'yi düşman olarak görmesine, onu bir tehdit olmadan önce ortadan kaldırması gerektiğini düşünmesine rağmen, onu adil bir şekilde yenmek istemiştir. Flampe'nin, Luffy'ye saldırdığını ve onun dövüş kondisyonunu düşürdüğünü anladığı zaman, Luffy'yi yaraladığı yerden kendini de yaralamıştır. Daha sonra da Flampe'ye iki erkeğin arasındaki dövüşe karışmaması gerektiğini söylemiştir.

Yetenek ve Güçleri

Üç Tatlı Komutanı'ndan biri olan Katakuri, Koca Ana Korsanları içerisinde annesinden sonra gelen en yetkili kişidir. Un Şansölyesi olduğu için Buğday Adası'nı yönetmek ve ihtiyacı olan kişilere un temin etmekle yükümlüdür. Aşırı derecede yüksek olan ödülü onun Dünya Hükümeti tarafından da büyük bir tehdit olarak görüldüğünü göstermektedir. En Kötü Jenerasyon korsanlarından biri olan Capone Bege bile Katakuri'nin en büyük tehdit olduğunu söylemiştir. Katakuri, tayfa üyelerinin söylediklerine göre Üç Tatlı Komutanı içerisinde en güçlü olandır. Hatta Katakuri daha çocukken bile "canavarımsı" bir gücü olduğu söylenmiştir.

Fiziksel Yetenekleri
En güçlü Tatlı Komutanı olduğu söylenen Katakuri bu sözün hakkını verecek kadar güçlü bir adamdır. Elinde tuttuğu yumuşak jelibonları o kadar yüksek bir hız ve güçte atar ki, jelibonlar mermi etkisi gösterir. Bahsi geçen jelibonlarından biri ile kendisinden epey uzakta olan bir adamı kafasından vurarak öldürmüştür. Genetiği ile oynanarak daha güçlü hale getirilmiş ve o anda üzerinde Baskın Kostümü olan Ichiji'yi minimum efor harcayarak yenmiştir. Katakuri son derece yetenekli ve güçlü bir dövüşçüdür. Şeytan Meyvesi'nin gücü ile Luffy'nin Gomu Gomu no Mi tekniklerine benzer bir şekilde dövüşmüş, Luffy'nin Red Hawk isimli saldırısını zorlanmadan durdurabilmiştir. Hatta Luffy'nin yaptığı Elephant Gun isimli saldırıyı kendine uyarlayıp çok daha büyük bir şekilde yapmış, iki saldırının çarpışmasındaki güç düellosunda üstün taraf olmuştur. Dilimlenmiş Mochi tekniğinin şok dalgası o kadar güçlüdür ki, temas etmemesine rağmen yerde devasa bir boşluk açabilmiştir.

Katakuri son derece hızlıdır ve olağanüstü reflekslere sahiptir. Luffy gibi usta bir Kenbunshoku Haki kullanıcısı bile onun saldırılarını zorlukla takip edebilmiştir. Hızlı bir mink olarak bilinen Carrot'u tek hamlede ayağının altına almış, aynı şekilde görünmeyecek kadar hızlı hareket edebilen Luffy'ye havada tekme atabilmiştir. Hatta birkaç darbe aldıktan sonra Luffy'nin Dördüncü Vites Yılan Adam formuna bile hız açısından karşı koyabilmiştir.

Katakuri çok dayanıklı bir adamdır. Luffy'nin Dördüncü Vites formundan üst üste saldırılar almasına rağmen yıkılmamış, hatta karşılık verebilmiştir. Ayrıca kendisine mızrak saplamış ve açılan yaradan pek fazla rahatsızlık duymamıştır. Bunlara ek olarak sağlam bir iradesi vardır. Koca Ana'nın Haoshoku Haki patlamasından etkilenmemiş ve onun çığlığını duyduğu halde bayılmamıştır.

Şeytan Meyvesi
Katakuri, özel Paramecia türü bir Şeytan Meyvesi olan Mochi Mochi no Mi'yi yemiştir. Meyvesinin gücü sayesinde mochi üretebilir, mochiyi kontrol edebilir ve mochiye dönüşebilir. Mochisi son derece yoğun ve yapışkandır. Çok güçlü düşmanları bile mochi ile tuzağa düşürebilir. Sadece sıvı teması mochinin yapışkan özelliğini yitirmesine yol açar. Mochi Mochi no Mi, Paramecia türü bir Şeytan Meyvesi olarak sınıflandırılmasına rağmen Katakuri tıpkı bir Logia türü gibi kendini elementine dönüştürebilir. Aynı şekilde Haki tabanlı olmayan saldırılardan etkilenmez. Meyvesini yaratıcı şekillerde kullanabilir. Koca Ana'nın çığlığına karşı koyabilmek için mochiden kulak tıkaçları yapmıştır. Ayrıca Bege'in Büyük Baba isimli kalesini yere sabitlemiş ve toplarını kullanmasını engellemiştir.

Meyvesini başa baş bir dövüşte kullanırken mochiyi kullanarak fazladan yumruklar ve tekmeler yapabilir, bunlarla düşmanına saldırabilir. Bu fazladan yaptığı uzuvlara Haki basabilir. Mochiyi konsantre edip attığı yumrukların gücü son derece yıkıcıdır.

Katakuri meyvesini uyandırmayı başarmıştır. Bu sayede organik olmayan maddeleri mochiye dönüştürebilir. Saldırılarının menzilini arttırabilir ve rakiplerini tuzağa düşürebilir.

Haki
Katakuri bilinen üç Haki türünün hepsini usta bir şekilde kullanabilir.

Kenbunshoku Haki
Katakuri, Kenbunshoku Haki hususunda çok ileri bir seviyededir. Yaptığı eğitimler sayesinde az da olsa geleceği görebilecek hale gelmiştir. Çay partisine davet edilmiş birisinin annesine suikast düzenleyeceğini görmüş ve anında tehdidi ortadan kaldırmıştır. Gördüğü şeyin doğruluğu, adamı öldürdükten sonra Bege'in vereceği cevabı ondan önce söylemesinden de anlaşılmaktadır. Luffy ile yaptığı dövüşte onun her hareketini önceden görebilmiştir. Hatta Luffy'nin Dördücü Vites formuna geçeceğini bile anlamıştır. Ayrıca tören esnasında Charlotte Pudding'in ağlayacağını ve Luffy'nin, Carmel'in fotoğrafını kıracağını da görmüştür. Bege, Katakuri'nin suikast planı için en büyük engel olduğunu söylemiştir. Katakuri geleceği görme gücünü saldırılarını daha etkili şekilde yapabilmek için de kullanabilir. Luffy gibi etkin olarak Kenbunshoku Haki kullanabilen biri onun saldırılarından kaçamamış ya da o saldırıları zorlukla durdurabilmiştir.

Katakuri'nin gördüğü gelecek değiştirilebilir. Genellikle bu değişim olayını Katakuri'nin kendisi yapar. Jigra'yı öldürerek onun yapacağı suikasti engellemiş ve geleceği değiştirmiştir. Ancak geleceği değiştirmek her zaman sorunu çözmez, hatta bazen olayların daha da kötü bir hale gelmesine neden olabilir. Sanji'yi öldürmeye çalıştığında bu durum açıkça görülmüştür. Ayrıca diğer insanlar da Katakuri'nin gördüğü geleceği değiştirebilir. Bunlara ek olarak Katakuri gelecekte gördüğü şeylerin tüm içeriğini bilemez. Örneğin Pudding'in neden ağlayacağını anlayamamıştır.

Katakuri'nin Kenbunshoku Haki gücü özellikle onun meyvesini kullanmasında çok etkilidir. Geleceği görebildiği için rakibinin ne taraftan saldıracağını anlar ve bedenini mochiye dönüştürerek darbelerden etkilenmez. Haki tabanlı saldırılar bile onun içinden geçip, gider. Bu yeteneği sayesinde Katakuri neredeyse dokunması imkansız olan bir adamdır. Luffy'ye yıllardır kendisine kimsenin vuramadığını söylemiştir. Katakuri sakin kaldığı sürece Kenbunshoku Haki gücünü etkili şekilde kullanabilir. Eğer rakibi kendisinden daha üst seviyede Kenbunshoku Haki kullanabiliyorsa, Katakuri'nin gücü işe yaramaz.

Busoshoku Haki
Katakuri, Busoshoku Haki kullanımında da oldukça ileri bir seviyededir. İlk olarak mochiye dönüştürdüğü bacağına Haki basmış ve Luffy'yi yaralamıştır. Bushoshoku Haki gücü o kadar yüksektir ki, Luffy ile çarpışan yumrukları onun Haki gücünü karşılamış, hatta ona üstün gelmiştir. Bushoshoku Haki seviyesinin Luffy'nin sahip olduğundan daha fazla olduğunu söylemiştir. Dilimlenmiş Mochi tekniğinde kullandığı Bushoshoku Haki, tıpkı Luffy ve Koca Ana'da olduğu gibi alev şeklini alır.

Haoshoku Haki
Katakuri milyonda bir görülen bir yetenek olan Haoshoku Haki'ye de sahiptir. Bu gücünü Flampe ve adamlarını bayıltmak için kullanmıştır. Luffy ile aynı anda Haoshoku Haki salarak etki alanını göstermiştir.

Nişancılık Yeteneği
Katakuri'nin iyi bir nişancı olduğu söylenebilir. Jelibonlarını bir kurşun gibi atar ve attığı kişiye isabet ettirir. Jigra'yı o kadar uzaktan vurmuştur ki, Bege ne olduğunu bile anlamamıştır. Sanji bile onun attığı jelibonu son anda savuşturabilmiştir. Ayrıca aynı anda birden fazla jelibon atarak, birden fazla hedefi vurabilir.

Silahı
Katakuri dövüşlerinde Mogura adını verdiği üç dişli bir mızrak kullanır. Mızrağı ilk olarak Sanji ve Pudding'in düğünü esnasında görülmüştür. Kullanmadığı zamanlarda mızrağını mochi bedeninin içinde tutar. Katakuri mızrak kullanma hususunda oldukça yeteneklidir. Meyvesinin gücü ile mızrak kullanma yeteneklerini kombine ettiği zaman son derece yıkıcı saldırılar yapabilir.
 
Son düzenleme:
@Miyata Ichirou Böyle saçma sapan,kimin çok daha güçlü olduğu belli olan bir dövüş konusu açacağına azıcık düşünüp foruma yararlı bir konu açabilirdin.Kusura bakma ama konunu ağır kınıyorum.
 
İlk yorumda Katakuri'ye bir kısıtlama aradım ama bulamadım. :(

Belki elleri bağlıdır, gözlem kullanmıyordur diye bekledim ama...
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2021.
Tasarım Korsanfan V.5.6
Yukarı Çık