Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Korsanları vs. Hasır Şapka Korsanları Eşleştirmeleri

Mf de gördük hasır şapkaları tek başına dağıtan px leri harcıyor yeni dünya kaptanları. Bu adamlar da hem kaptan hem 6.seviye mahkumu. Meyve+az buz haki ile güçlü görünecekler. Ha dersin wb-kaido-bm tayfalarının imajı gibi mi olur mu? Evet. Burgess'i harcayan sağ kol sabo ama unutma sıradan kişi değil. Luffy nin yeni öğrendiği teknik ile arena da show yapmıştı zamanında...
Sabo bildiğin dalga geçiyor ya. Sabo'da sağ kol üstü gördüğüm bir adam. Bu tayfa bu kadar özelse 1-2 hareket çekerdi en azından Sabo'ya.

Bilmiyorum tatmin edici olmayacak gibi geliyor bana. Bizim tayfa bu kadar güçlüyken bu adamlar ne kadar güçlü olacak ki diye düşünüyorum. Mantıken saçma bir güçte çıkmamaları gerekiyor bizimkilere rakip olduklarında. Yamato vs Devon falan olacakmış diyelim. Yamato şu an bile sağ kol üstü. Kral hakiyi üst seviye kullanıyor. Devon ne gösterebilir ki bu kıza rakip olsun. :D

Sabo bildiğin dalga geçiyor ya. Sabo'da sağ kol üstü gördüğüm bir adam. Bu tayfa bu kadar özelse 1-2 hareket çekerdi en azından Sabo'ya.

Bilmiyorum tatmin edici olmayacak gibi geliyor bana. Bizim tayfa bu kadar güçlüyken bu adamlar ne kadar güçlü olacak ki diye düşünüyorum. Mantıken saçma bir güçte çıkmamaları gerekiyor bizimkilere rakip olduklarında. Yamato vs Devon falan olacakmış diyelim. Yamato şu an bile sağ kol üstü. Kral hakiyi üst seviye kullanıyor. Devon ne gösterebilir ki bu kıza rakip olsun. :D
Üç Amiral gücündeki Teech ve amiral-yonko arası gücü olan Shiryu'dan hesap et tayfanın gücünü. ;)

Nasıl ya? Bb'nin tayfası en güçlü tayfa olacak., Bm ve Kaido tayfası gibi olmaz. Bb üç tane amiral alacak. Shiryu ise Amiral-Yonko arası güçte olacakmış. Ulan, Zoro'nun rakibi diye abartılan karakter şimdi Mihawk'ı küçük görmek için hangi seviyeye çıktı. dasdas
Anlamadım ne demek istedin. Shiryu övmedim övmem de, kastın bu ise. Gaza gelip sonradan çıktı diye amiral yapmam yapmadım da. Ben var anlamamak seni reis beni gaza gelenlerle mi karıştırdın ne yaptın...

Beklentilerin aksine Shanks ve tayfası, Karasakal tayfasını yenecek gibi geliyor bana hep. Teach hakkında herkesin kafasın az da olsa belli bir tema var. Ama Shanks tam bir muamma. Çok sürpriz hareketler görebiliriz kendisinden. Farklı bir amacı olabilir ve bu amaç Luffy ile örtüşmeyince aralarında ciddi bir dövüş görebiliriz.

Cenavar korsanları gibi çıkarlar işte. Wb malum o zaman oturaklı değildi seri yalan oldu. BM desek adam gibi işlemedi (kata hariç o karakter zirve) tayfa güçlü göründü de bir halt yapamadı. Kaidp ve wano da işte ne anlatmak istediğini gördük. Haki olsun meyve olsun. Dof en ince işlenmiş arc boss'u, kata da en ince işlenmiş yancı. Haliyle ortamda 2 yonkou oluğu için mangaka yc lere önem vermiyor. Bu bizi sıksa da en azından adamların ne olduğu ortada. BB nin tayfada bu şekilde işlenir ve güçleri de benzer çıkar. Shiryu yc+ koymam magellan gibi meyvesi yok. Haki desek kata gibi özel de çıkmayacak. Tek özel yanı katanası olabilir ki önemi yok onunda. Bellkiiii jimbei gibi işler aslında vardı bu tarz yetenekleri diyerek o olur en fazla ya da dediğim gibi yeni dünya tayfa kaptanının gücünü önce abartır sonra patlatır :D

Sağ üst, Sanji'nin rakibi, Ortadaki Jimbei'nin, Sol üst Yamato, Alttaki Zoro'nun..

Yozlaşmış Kral vs İyi Kalpli Prens
Ayyaş Balıkadam vs Balıkadam Halkının Şovalyesi
Çirkin 9 Kuyruklu Karı vs Seksi Mistik İt
Sadist Kılıç Ustası vs En güçlü kılıç ustası

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık