Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Kaplama Tekniği

Çok detaylı okumadım ama Ray zamanında kişi odaklı atmıştı müzayede yerindeki adama. Adamın yanında 2 tane daha çöp varken sadece o eleman bayılmıştı.

Eline emeğine sağlık çok iyi ve bilgilendirici bir içerik olmuş tabii son dediğin hariç luffynin erbafta koruma antrelmanı yapacağını sanmıyorum bunu zaten şuan kaidoya karşı gösterecektir. Ve sanırsam bu arc sonu ikinci marineford arcı başlayacak oda eğer bu kadar luffyi güçlendiriyor ise var bunun bir sebebi.

Zoro'da kral haki yoksa mihawk da neden yok olsun? O dönem zoroda uyanmadığı için mihawk kral hakiden bahsetmemiş. Ayrıca birisinde sırf kral haki var diye hasar veya yara alamayacağı fikrine de katılmıyorum. Zoro enma ile tatsumaki yaptığında kral haki salmadan kesti. Kral haki sadece ciddi bir savunma yapıyor. Ama saf güçlü bir armamentle de aşılabilir. Enma bu armamenti ortaya çıkardığı için kesebildi. Asurada ise kral haki kullandı. Kral haki kullanmadan da keserdi. Eğer tatsumakide kral haki olsaydı, kaido kral hakisi var derdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık