Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido'ya Kim Ne Kadar Hasar Vermiştir?

Kaido'ya En Çok Hasar Veren Üç Kişi?

• Kullanılan toplam oy
    111
İyi günler. Çok konuşulan bir bir meseleyi konuya çevirmek istedim.

Önce bir not düşmek istiyorum:

Kınların Kaido'ya saldırmasından Luffy Momo'nun üstünde Kaido'nun yanına uçtuğu ana kadar geçen süre söz konusu. Luffy ile Kaido'nun göğü yarması dahil değil.

Sizce şu an Kaido'ya verilen hasarın yüzde kaçını kim vermiştir? Yüzdelik oranlar halinde yazmanızı rica ediyorum.

Konuya "En Çok Hasar Verem Üç Kişi Kimdir?" şeklinde anket de ekleyeceğim.

Seçenekler
Kin'emon
Izo
Kawamatsu
Ashura
İnu
Neko
Kiku
Raizo
Denjiro
Luffy
Zoro
Killer
Kid
Law
Yamato

Kaido önce dokuz kızıl kınla dövüşmüş hepsi farklı ölçülerde zarar vermiştir. Ardından Big Mom ve Kaido'ya karşı Luffy, Zoro Kid Killer ve Law beraber savaşmıştır. Zoro ve Law beraber aşağıya inmiş Kid ve Killer Big Mom'ın peşine düşmüştür. Luffy bir süre sonra yenilmiştir. Kaido en son Yamato ile dövüşmüştür.

Luffy ve Zoro başta geliyor ama 3.te karar veremedim. Yamato dicem ama fazla vuramadı karakter Law'ın arada sağlam geçirdiği oldu hmm..

En fazla hasarı Luffy attı, sonra Yamato, sonra Zoro attı. Siz izi kalacak dediği hasarı büyütüyorsunuz ama Kaido'nun çizimlerinin hiçbirinde belli bile olmuyor. Yamato elindeki Kanabou ile öyle bir vuruyor ki yüzü gözü kan içinde kalıyor. Hatta Yamato ne kadar hasar atmışki Kaido sinirden kuduruyor ve seride Katakuri'den sonraki en korkunç ifadeye sahip kişi ünvanına erişiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık