Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 258 59.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 41.0%

• Kullanılan toplam oy
    437
Şu an Bleach izliyorum ve Zaraki diye manyak bir karakter var. İşte benim Kaido'nun tam da olmasını istediğim insan Zaraki. Yani tabi daha dövüşmedi benim geldiğim yerde Zaraki bey ama sırf tavırları bile yetti bende bu düşünceyi oluşturmak için.
Kaido'yu ilk gördüğümüz zaman çoğumuz Zaraki gibi bir karakter bekliyorduk. Sonrası hayal kırıklığı tabii.

Ben de zarakiyi gördükten sonra bleache başlamıştım.
Daha pek bir numarasını görmedim ama kişilik olarak beklediğim Kaido hu adamdı ya :(
Kaido'yu ilk gördüğümüz zaman çoğumuz Zaraki gibi bir karakter bekliyorduk. Sonrası hayal kırıklığı tabii.
Dressrosa sonrasında Kaido'nun tanıtıldığı kısım yüzünden One Piece izlemeye ballamıştım, kandırıldım ahaha meğer o karakter için Bleach izlemek gerekiyormuş .d

Bugün rüyamda savaştık bu insan azmanıyla, kılıçla Kaido'nun boğazını kesiyorum kan izi var ama akmıyor ,ben ölemiyorum diyor sonra tekrar saldırmaya çalışıyorum ama o bana saldırıyor elindeki silah değişikti hayvan gibi saldırıyor elinde silahı manevra yaptırıyor bi kere daha kesemedim
sonra metin 2 de item kasmaya gittim

Gerek Kaido gerek Linlin vücut olarak inanılmaz güçlü karakterler ama meyveleri şuana kadar çok yetersiz kaldı. Kaido balık meyvesi değilde Magma meyvesini yese Balrog olur KK'liğin en önemli adayı olurdu.

Gerek Kaido gerek Linlin vücut olarak inanılmaz güçlü karakterler ama meyveleri şuana kadar çok yetersiz kaldı. Kaido balık meyvesi değilde Magma meyvesini yese Balrog olur KK'liğin en önemli adayı olurdu.
Haki ayağına Oda tüm meyveleri çok kıstı. Muhtemelen magmayı tekrar gördüğümüzde onun da gücü kısılmış olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık