Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Roronoa Zoro

Kim Kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 75 76.5%
  • Jinbe

Kullanılan: 23 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    98
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof tarafından övülen haki Vergo'ya ait.Dof'un ortak dediği adam yine Vergo.Arc içerisinde daha dominant olan karakter gene Vergo.
Dışarda amiral varken Dof'a alayım hepsini diyen de Pica, ne yapacaz şimdi ? Yada Luffy'e gönderdiği adamın ismini bile unuttum onu ne yapacaz ?

Vergo, Zoro'dan Sanzen yese teke gitmeyecek miydi yani hımm :bilmem:

Gücü %90 meyveden gelen bi adam ama vergo kadar ağırlığı yok. Aralarındaki armament farkını sen düşün artık.
Luffynin hakisinde ozaman çöptü luffyde meyve bazlı karekter. Dayatman çok yanlış.
Animeye bakacak olursan vergo ve picanın haki rengi aynı. Demekki arada fazla fark yok.
Bana kalırsa evet vergo bir tık daha öndedir ama cokta fark yoktur aralarında. Bunun yanında sanzen sekai attı diye çokmu zorluydu pica şimdi? Shishi sonson lada kesecekti belki. Eskilere gönderme yapıldığı bariz.

Dışarda amiral varken Dof'a alayım hepsini diyen de Pica, ne yapacaz şimdi ? Yada Luffy'e gönderdiği adamın ismini bile unuttum onu ne yapacaz ?

Vergo, Zoro'dan Sanzen yese teke gitmeyecek miydi yani hımm :bilmem:
Vergo sanzen yese tek yemez demiyorum ben zaten.Boş atmak ile karakterin var olan özelliğinin övülmesi aynı mı reis.Dof da Fuji'yi indiririz yav diyordu.Gerçek ile söylenen arasında uçurum var ama.

Son düzenleme:
wanodan sonrası için zoro dedim ama şu an ikiside birbirini yenemez gibime geliyor. hatta jinbe biraz daha önde.

Roger da yemedi.

pica>roger.

Zoro’yu kastediyorsan olabilir. Ama jimbe söz konusu. Daha pica’ya sanzen atan adam jimbeyi öyle kolay kesemez.
Haksız sayılmazsın Zoro ile ilgili hiç bir şey görmedik sayılır adam akıllı.İşte biraz Wano'da rol almaya başladı bayağı kişiyle dövüşlere girdi kimini yendi,yaralandı,enmayı aldı Kaido karşısına çıktı.Gelişimini bir Luffy gibi detaylı göremedik,zaten sıkıntıda burada başlıyor,silahlanma hakisi ne seviyede,gözlemi ne seviyede kestiremiyoruz.

Wano'ya erken gitmişlerdi orada Luffyleri beklerken ki süre boyunca bile antreman yapmış olabilir.

Şu Wano ilerlesin kesin güç seviyesi belirleyeceğiz zaten.Benim düşüncem şu an yk2 dolaylarında olduğudur.

Zoro zorlanır iyi de dayak yer ama alır. Ama konu içinde komik olan şey Zoro kılıç kullanmasın sopa kullansın yine alır muhabbeti dönüyor.Cidden forumda fanlığın sınırı yokmuş :D

Vergo sanzen yese tek yemez demiyorum ben zaten.Boş atmak ile karakterin var olan özelliğinin övülmesi aynı mı reis.Dof da Fuji'yi indiririz yav diyordu.Gerçek ile söylenen arasında uçurum var ama.
Senin söylediklerine benzer şeyler var demek için yazdım onları, Vergo neden daha dominant görünüyor çünkü adam bir şeyler yaptı, Sanji'nin bacağını çatlattı, Smoker ile dövüştü vesaire ama Pica da öyle bir durum olmadı. Pica'nın hakisiyle ilgili ne gördük de, ne kadar iyi olduğunu bilebiliyoruz ? Zoro tek atıp geçti diye yapacaksak bunu, Zoro bu yapıyor, yapar değişik bir yaratık :fool: Süpernova'ya onigiri atıyor adam xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık