Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hesaplaşma Savaşı'nda Shiryu Kimi Yenmiştir?

İntikam Savaşında ''Yağmur'' Shiryu kimi yendi?

• Kullanılan toplam oy
    44
Elmas bana göre kılıçtan hasar yemiyor Op evreninde en azından. Dünyanın en güçlü slash'ini durdurdu. Ayrıca elmas niye yapamasın sadece gözü de elmas oluyordu.

Sağ Kol yc2+3ü alır mı tartışılır.. o zamanki Shiryu sağ kol ediyor muydu tartışılır..
Full formunda hep bir yanı normal halinde kalıyordu. Hiç tamamen elmas olmadı. Haki geldi zaten seriye Kılıcın illa dıştan kesmesine de gerek yok bir vursa içten keser.
Her tayfa da sağ kol sol kol ve yc3ü alır bence. Magellan=Shiryu olduğuna göre sağ kol seviyesi bence Shiryu 2 sene önce tabi.

Eşit seviyede dendi arcta.
Yoo, denmedi. :/ Ivankov güçleri kıyaslanabilir dedi ve çalışma saatleri yüzünden Shiryu daha tehlike diye ekledi. Magellan kadar güçlü demek diye de Mr.2 yorumladı. Hepsimni geçtim Magellan bunu kodese tıkmış. :/

Shiryu nereye hem Jozu'yu hem de Vista'yı alıyor. Queen, Jack ve Smoothie gibi isimler değil bunlar.

Yoo, denmedi. :/ Ivankov güçleri kıyaslanabilir dedi ve çalışma saatleri yüzünden Shiryu daha tehlike diye ekledi. Magellan kadar güçlü demek diye de Mr.2 yorumladı. Shiryu nereye hem Jozu'yu hem de Vista'yı alıyor. Queen, Jack ve Smoothie gibi isimler değil bunlar.
Denmiş işte? Çalışanlar da diyordu. Adamı sevmiyon diye adamın seviyesi düşmüyor.

İki seçeneği biraz değiştirdim arkadaşlar :D

Dünyanın en iyi kılıç ustasının slash'ini elmas yeteneği sayesinde durdurmuş Jozu'yu

Dünyanın en güçlü kılıç ustasıyla çarpışan Vista'yı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık