Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi 3 Özel Yeteneği İsterdiniz?

Evet bu tarz konseptli bir konu açmak istedim bence goygoyu güzel olur. Şimdi hepimizin bildiği, okuduğu,izlediği onca fantezi türü seri var piyasada. Bir çoğu kendi içinde farklı farklı mekaniğe,kurguya ve doğa üstü olaylara sahip. Gerçek hayatta size bir şans tanınıyor ve 3 özel güce sahip olabiliyorsunuz.

Kurallar

*0'dan birşey uydurmak olmasını istemiyorum. Mesela Wolverine gibi yenilenme özelliğim olmasını istiyorum veya Hulk gibi insan üstü güç istiyorum gibi. İnsanüstü güç istiyorum mesela Superman veya Hulk gibi olarak spesifik bir şekilde belirlenecek.

*Bir karakterin sadece 1 özelliği alınabilecek. Wolverineden örnek verelim mesela hem iyileşmem olsun hem elimden bıçak çıkartayim şeklinde olamaz.

*Bir resim veya video ile desteklemek iyi olabilir ama bunun bir zorunluluğu yok.

*Konu içi goygoy olabilir kesinlikle sadece istediğimiz özelliği bırakıp kaçmak yok.

*Bir kişi birkaç farklı 3leme yapabilir bunda herhangi bir sakınca yok.

*Almak istediğiniz özelliği ne için almak istediğinizi söylemeniz gerekmektedir. Mesal sanji gibi görünmez olmak istiyorum çünkü dikizleyebilirim diyebilirsiniz. Mesela sırf imaj için istiyorum hoşuma gidiyordu diyebilirsiniz.

*Realist olan şeyleri almak yasak mesela atiyorum Zoro gibi yakışıklı olmak istiyorum diyemezsiniz ama sallıyorum yüzümü istediğim herkese değiştirmek isterim diyebilirsiniz.

*Yetenekte alabilirsiniz illa süper güce gerek yok. Zoro gibi 3 kılıç kullanmak istiyorum diyebilirsiniz mesela.

*Spoiler içinde atarsanız çok iyi olur. Çünkü konuya giren kişiler spoiler yiyebilir.

*Özelliği herkes bilmeyebilir açıklayın.

Başlıyorum.

İlk özellik zamanı durdurma. Jojo bizarre adenture. Aynı bu şekilde bağırarak zamanı durdurmak. Amacım hem çok işlevsel olması hemde çok hoşuma gidiyor söyleyişi. Birçok yapmak istediğim şeyi yapabilirim sayesinde. Birde güçlü bir özellik. Zamanı 10 saniye durdurabiliyorsunuz.

İkincisi. Elder Scrolls Skyrim den ejderha çığlığı. Özellikle fus ro dah diye bilinen bu çığlık ses dalgasıyla rakiplerinizi itiyor. Alma amacım tamamıyla güzel gözükmesi.

Üçüncüsü Naruto serisinden İtachinin sahip olduğu bir özellik. Ametarasu değil susano veya izanamide değil. Crow clone jutsu. Böyle rakibiniz sizi öldürdüğünü zannediyor ama yüzlerce kargaya dönüşüyorsunuz. Mükemmel. Sadece iyi gözüktüğü için buna harcamak istedim hakkımı.

bende yapayım o zaman

1. wolverine'in ölümsüzlüğü

2.
chisakinin özgüllüğü overhaul cidden güzeldi hem kendini hem de başka insanların tüm hastalıklarını, sakatlıklarını iyileştirebiliyor

not: ilk iki yeteneği şöyle seçtim. çoğu insan ölümsüz olmak ister ama bu ölümsüzlük sonucu ne olacağını düşünmez ben de bu ölümsüzlüğüm boş yere değilde insanlara faydalı olmak için chisakinin yeteneğini seçtim.

3. smoothie'nin herşeyin suyunu sıkmasını: farklı şeylerin tadını merak ettiğim için.

Ben de 2 karakterle yapayım :D Güzel konu buarada.
İlk olarak Jojo's Bizzareden 4.sezonun ana karakteri Josuke'nin iyileştirme özel gücünü almak isterdim.
Sırf comicdeki sahneler bile bu gücü istemem için yeterli:

Ayrıca iyileştirme gücünün ironik bir tarafı olduğunu düşünüyorum çünkü burada ölümsüzlük tarzı%100 bir iyileştirme söz konusu değil Örneğin Josuke ölen birini iyileştirse dahi o kişi uyanmaz sadece şeklen iyileşir.

Diğer ironik tarafıysa Josuke iyileştirme gücünü kendi üzerinde kullanamaz sadece başkaları üzerinde kullanabilir. Böyle bir gücü kullanmak bana fedarca geliyor açıkçası.

İkincisi, Charlotte Cracker'in krakerini isterdim :D Böyle Luffy gibi yiyeceksin zırhı:
-hele acıktıkça- gerçi tek başına bisküvi bayar da beni kek adasına atsalar yeter gerisini hallederim ben tabii bu bir yetenek, özellik sayılmaz sadece hayal diyelim :gamyon:Genel olarak Cracker'in şeytan meyvesi özelliğini istiyorum.

Son düzenleme:
@Crocus özel güç değil de direk özel gücü veren şeyi isteyebilir miyim? Mesela venom simbiyotu gibi. Eğer istiyorsak şöyle olur:
-Toxin simbiyotu
-Hulk'ın sinirlendikçe sınırsız güçlenebilme özelliği
-Ban'ın ölümsüzlüğü
Spo olmadıkları için paranteze almadım.

1) Annemin karnına dönmek isterdim
2)Benim sayemde annemin ölmemesini isterdim(Annem yaşıyor. Yani benim varlığım sebebiyle annem ve ben sonsuz yaşama kavuşsak. Özel güç bu yani.)
3)Dünyanın sonuna kadar orada yaşamak ya da direk cennete tek taraflı bilet.(Çünkü anne karnı dünyadaki cennet.)

Son düzenleme:
1-Flash gibi hızlı koşmak. Zamanda geriye gitmeye falan da gerek yok ha. Bir maldivler bir alpler ohhh mis.

2- Mystique şekil değiştirme.

Bu tiple maldive gitsem ne olur gitmesem ne olur

3- Kuzanın gücü. Zaten soğuk adamsın üşümezsin, e sıcakta da buz yapıyorsun terlemezsin. Mis

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık