Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Şeytan Meyvelerini Yemek İsterdiniz?

One Piece'de yok sanırım ama tahmin veya öngörü meyvesi gibi bir şey olsa çok işe yarar. (Kalbim ve mantığımda hala Rakı Rakı no mi var.)
Adı: Rakı Rakı no Mi
Anlamı: Rakı
Tür: Logia
Özellikler: Kullanıcının istediği gibi rakıya dönüşmesini ve etrafındaki rakıları gönlünce kontrol etmesini sağlar. Ayrıca rakibi kendi kontrolündeki rakıyı içerse rakibi efkardan kahrolup, yataklara düşebilir. Yalnız bu teknik usta rakı içiciler (Zoro) üstünde işe yaramaz.

Adı: Rakı Rakı no Mi
Anlamı: Rakı
Tür: Logia
Özellikler: Kullanıcının istediği gibi rakıya dönüşmesini ve etrafındaki rakıları gönlünce kontrol etmesini sağlar. Ayrıca rakibi kendi kontrolündeki rakıyı içerse rakibi efkardan kahrolup, yataklara düşebilir. Yalnız bu teknik usta rakı içiciler (Zoro) üstünde işe yaramaz.
kaliteli meyve olur kabul edelim..

Son düzenleme:
Seride gösterildi ama Bomu Bomu no Mi meyvesini yemek isterdim. Gücünün kısıldığını düşünmüyorum. Sadece vasıfsız bir hıyarın elinde heba oldu. Şu meyveyi Sanji ye ver, Oppenheimer mezarda parti verir.:at:

Seride gösterildi ama Bomu Bomu no Mi meyvesini yemek isterdim. Gücünün kısıldığını düşünmüyorum. Sadece vasıfsız bir hıyarın elinde heba oldu. Şu meyveyi Sanji ye ver, Oppenheimer mezarda parti verir.:at:
Boş meyve bütün olayı gördüğümüzle sınırlı neticede bomba patlatıyor hakisi olan ve dayanıklı birine çok işlemez

İlk aklıma geldiği için Soru Soru no Mi olabilir. Doğaya, oyuncaklarıma, kitaplarıma ve yaptığım resim çalışmalarıma ruh vermek isterdim. Başka vardır ama sonra düşünürüm.

Bana bi Gura Gura no mi verin birde Kaido'nun mentalini verin yanına da yemeğin tuzu misali kralın hakisini verin gidip Red Line'a kafa atayım komple yok edeyim

Şimdi düşününce gerçek dünyada çok işe yarıyacak meyve yok ki OP'da. Saimin Saimin no Mi en yararlısı sanırım. Pika Pika ya da herhangi bir uçan Zoan da güzel olurdu ama gündüzleri kullanamazdım yüksek ihtimal.

Hito Hito no Mi: Model Nika da iyi olurdu aslında. Lastik olmanım hayatı kolaylaştıracağı çok fazla yer vardır, üstüne ölümden dönme de var, -kaç kere bilmiyoruz- işe yarar bir meyve.

Anime bile gözükmeyen Ennies Lobby deki denizcinin yediği Shari Shari no Mi (Tekerlek Meyvesi) yemesi ilginç olabilir çok kötü bir yetenek gibi duruyor ama bence potansiyeli var Lastik meyvesi gibi kullanması eğlenceli olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık