Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Grand Line Yolculuğu

Selam arkadaşlar. Biliyorsunuz One Piece'in en gizemli karakterlerinden biri de Kızıl Saç Shanks. Bu videoda Shanks'ın gizemli yönleri ile ilgili kelam ettim. Sizlerinde yorumlarını merak ediyorum.

Animenin en iyi 5 sezonunu kendime göre sıraladım. Ve nedenlerinden bahsettim kısaca. Sizlerin en iyi 5 sezon sıralaması nasıl? Bunu da merak ediyorum. Çünkü One Piece'in çoğu sezonu ortalamanın üstünde bana göre. O yüzden herkesin beşlisi değişebilir.

"Grand Line Yolculuğu" nedir?

Kanala adını vermiş olan bu video serisi, One Piece'in tüm hikayesini en başından özetleyerek anlatan bir seridir. Şu an güncel bölümlerde olup geçmiş bölümleri unutanlar, animeyi yarıda bırakıp tekrar devam etmek isteyip fakat izlediği kısımları unutmuş olanlar, eski bölümleri yad etmek isteyenler ve hatta hiç izlememiş olup bölüm sayısı fazla olduğu için animeye başlamak istemeyenler için mükemmel bir fırsattır.

"Grand Line Yolculuğu" nedir?

Kanala adını vermiş olan bu video serisi, One Piece'in tüm hikayesini en başından özetleyerek anlatan bir seridir. Şu an güncel bölümlerde olup geçmiş bölümleri unutanlar, animeyi yarıda bırakıp tekrar devam etmek isteyip fakat izlediği kısımları unutmuş olanlar, eski bölümleri yad etmek isteyenler ve hatta hiç izlememiş olup bölüm sayısı fazla olduğu için animeye başlamak istemeyenler için mükemmel bir fırsattır.

Oha çok hoş bir kanalmış. Bir ara gidip bakayım. Şimdiden ellerine sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık