Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

"Grand Line Yolculuğu" Youtube Kanalım

Selamlar arkadaşlar. Yıllardır süregelen One Piece sevdağımı en sonunda bir Youtube kanalına aktarmaya karar verdim. Youtube Türkiye'de tamamen One Piece'e odaklı içerik üreten kanal eksikliği sezdim. Ve bu yüzden kolları sıvadım. Tek amacım Türk One Piece izleyicilerine kaliteli içerikler sunmak.

Öncelikle size, kanalıma adını veren video serisi "Grand Line Yolculuğu"ndan bahsetmek istiyorum. Bu seri de izleyicelerime, Monkey D. Luffy ve tayfasının hikayesini (Yani One Piece animesini) en başından anlatıyorum. Fakat bir muhabbet ortamındaki gibi değil, daha masalsı bir şekilde, sanki uyumakta olan çocuğuna kitap okuyan bir baba edasıyla. One Piece'te güncel olup yeniden yad etmek isteyenler, animenin eski bölümlerini unutanlar ve hatta One Piece'i hiç izlememiş olanları için düşündüğüm bir içerik. Bu video serisinin her bir bölümünde 4-5 farklı müzik ve ortalama 300'e yakın fotoğraf bulunuyor. Her ne kadar yorucu bir editleme süreci olsa da, bu seri kanal var olduğu sürece devam edecek. İlk bölümünü aşağıya bırakıyorum.

GRAND LINE YOLCULUĞU 1.BÖLÜM

Kanalımdaki bir diğer video serisi "BANA GÖRE". Bu seride One Piece hakkındaki belirli konuda fikrimi nedenleri ile beyan ediyorum. Daha sonra da aynı konudaki sizin fikirlerinizi yorumlara yazmanızı rica ediyorum. İlk bölümüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kanalımdaki bir diğer video serisi de "One Piece Gizemleri". Biliyorsunuz ki One Piece içinden bir çok gizem bulunduran bir anime. Bu gizemler hakkında konuştuğum bir video serisidir "One Piece Gizemleri". İlk bölümü aşağıda.

Görüşlerinizi ve eleştrilerinizi bekliyorum. Herkese şimdiden iyi seyirler dilerim..

Yeni bölüm yayında. Herkese iyi seyirler...:alkis::alkis:

Küçük bir hatırlatma yapayım. Bu serinin amaçlarından biri, eski bölümleri yad etmek olduğu için, serinin önceki bölümlerini izlemeniz gerekli değil. Örneğin Zoro'nun çocukluğu ve Sanji'nin ilk göründüğü bölümleri kısaca tekrar hatırlamak isterseniz sadece bu bölümü izlemeniz yeterli. Herkese iyi seyirler.

Yeni bölüm yayında.! Geçen hafta da hatırlattığım gibi önceki bölümleri izlemeden de izleyebilirsiniz. Beni animeye bağlayan bölümler bunlardı. O yüzden yaparken de çok eğlendim. Hepinize iyi seyirler.. ...:alkis::alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık