Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gon(Ulti mod) ve Gin vs Meruem ve Pitou

Hangi taraf nihai zaferi tadan taraf olur ?

• Baba-Oğul.

Kullanılan: 34 59.6%
  • Kral-Yardakçısı.

Kullanılan: 18 31.6%
  • Herkes ölür.

Kullanılan: 3 5.3%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 2 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    57
Gon(ulti mod)

Gon Freeccs'ın Kite'ın ölümüne sinirlenmesiyle geçtiği mod. Bu halindeyken Pitou'yu paramparça etmişti.
Gin Freeccs

Şu an için yapabileceğim tek tanımlama Chrollo'nun nen ile oluşturduğu gücünün daha kullanışlısına sahip olması. Aslında Netero'yu koyacaktım ama arkadaşım Gin'in forumda daha güçlü kabul edildiğini söylediği için Gin'i koydum.
Meruem(Ant King)

Netero'yla dövüşürkenki halini esas alalım. Pouf ve Youpi'nin gücünü aldığı zamanı değil.Bir de en iyi nen kullanıcısı olarak kabul edilen ve nihai tekniğini kullanan Netero'yu rahat bir şekilde yenmişti.
Pitou

Güçlü bir adam olan Kite'ı çok rahat yenmişti. Ancak Gon tarafından ezile ezile yenildi.
Not:Gon'un ulti modu için herhangibir zaman kısıtlaması yok.

Ging çok kapalı kutu ya. Gon ve Meruem nötrlense Ging'den beklentimin yüksek olmasından mütevellit Ging ve Gon diyorum.

Gon`un nihai formu bu değildir. Pitou`yu bile zor aldı. Alamaz bu kadarını. Ama alabilecek duruma gelir.

Meruem çok farklı bir seviyede. Her ne kadar dikkatsizlik sonu olsa da, Pitou’ya bile kol bırakan Gon’un ona rakip olabileceğini düşünmüyorum. Ayrıca Meruem’im dövüştükçe güçlendiğini biliyoruz.

Ging’in seviyesi şu an için muamma, Pitou’dan güçlü olsa bile onu Gon-Meruem dövüşünden daha kısa sürede ekarte edemez. Netero’nun “komutanlardan tekini bile yenemeyebilirim” sözünü hatırlatırım.

Sonuç olarak, son tahlilde karıncalar daha ağır basıyor kanımca.

Meruem çok farklı bir seviyede. Her ne kadar dikkatsizlik sonu olsa da, Pitou’ya bile kol bırakan Gon’un ona rakip olabileceğini düşünmüyorum. Ayrıca Meruem’im dövüştükçe güçlendiğini biliyoruz.

Ging’in seviyesi şu an için muamma, Pitou’dan güçlü olsa bile onu Gon-Meruem dövüşünden daha kısa sürede ekarte edemez. Netero’nun “komutanlardan tekini bile yenemeyebilirim” sözünü hatırlatırım.

Sonuç olarak, son tahlilde karıncalar daha ağır basıyor kanımca.
Peki Gon vs Pitou mu daha uzun sürer Meruem vs Ging mi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık