Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
roca>wb, manga ispatlı. roca, odene isimli en güçlü saldırısını yaparken wb'ye isimsiz saldırı yaptı, wb yi kendine denk görmedi, çok bariz değil mi?

Ace'i bırakırken ne düşündü ? Ya da onun için bir şeyler yapmak istedi mi ? Ona hiç özlem duydu mu ? Çocuk-baba ilişkilerini baba tarafından hiç işlemiyor Oda. İşin o yüzünü merak etmişimdir.

Ace'i bırakırken ne düşündü ? Ya da onun için bir şeyler yapmak istedi mi ? Ona hiç özlem duydu mu ? Çocuk-baba ilişkilerini baba tarafından hiç işlemiyor Oda. İşin o yüzünü merak etmişimdir.
Bu benim oğlum, bende geleni gideni tokatladım hasımlar fazla potansiyelli değilse yaşatmazlar. Zaten güçlenecekse bana ihtiyacı olmaz. demiştir. Durum belli, Roger bu seriye fazla.

Adam kalite ya. WB, Oden mi geliyor? Gelsin. Shiki mi geliyor, gelsin? Sengoku mu, Garp mı? Gelsin. Bu şarkı Roger reise gelsin. Big Mom'un başlığında da biraz Roger konuşup konunun değerini arttırmış olduk.
(Benim için önemli değil de sen Linlin hakkında tartışıyorsun, banlanma diye buradan yazayım.)
Ramiz, Roger'ın tayfasının Brook'uydu zaten. Bu şarkıyı da şu sahnede yazdığı rivayet ediliyor:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık