Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farklı düşünüyorum ama bence de uzatmaya gerek yok artık burayı.

İlk kısım için teşekkürler.Ben forumda kimsenin mantığı bana uymuyor diye alay etmem.Aramızda samimiyet bulunduğunu düşündüğüm kişilere karşı yapıyorum ki onlar da bana yapıyor.Yoksa ben aksini düşünsem bile düşünceye saygısızlık yapmam katılmazsam katılmadığımı belli ederim sadece.Eğer aklımdan çıkmış olup geçmişte sana falan yaptıysam özür dilerim.

Tahammülden kastın aksini düşündüğümü yazmak ise haklısın.Çok açık belli edildiğini düşünüyorum.Ki düşünebilir şeylere konuşmuyorum çok.Kata gidip de İchiji'yi meyvesiz yakalayamaz yorumu gelirse (ki bu gelmiş bir yorum) gidip yorum yazıyorum.Neden böyle dedi diye darlamıyorum ama.

Kata'yla alakalı konuların çoğunda beni etiketliyorlar yahu.Ha gidip de benim yazdığım da oluyor tabii.Azılı fan olduğumu düşünmüyorum.
Tamam sevgili Miyata özür dilerim. Tatlıya bağlayalım. 💐

Arkadaşlar One Piece'te aslında çok güzel sahnelerin çizildiği zamanlar var. Özellikle böyle epik manzara çizimlerinin ya da büyük canavar çizimlerinin ya da bazı güçlü atakların ve etkilerinin çizildiği sahneler. Bunların bir araya toplandığı bir konu da açmak istiyorum. Örneğin Skypea'daki bazı Manzara çizimleri, Law'ın dağı kestiği an, WB'nin atağı ile ikiye ayrılan ada, Punk Hazard'tan sahneler, Balık Adam Arc'ı sevilmez ama oradan da çok epik sahneler var ya da Zunisha'nin bazı çizimleri, Deniz Canavaarlarının bazı çizimleri felan.

Zaten ben şunu anlamıyorum.

Lütfü fanlarında özellikle.

Bu adamlar Lütfünün kral haki kullanan ve kullanamayan halinin farkını gördüler buna rağmen Zoro kral haki kullanıp King'i yenince gelip King'e laf söylüyorlar. Yani siz bu gücü görmediniz mi ? Bu güç diğerlerinden fersah fersah ötede. Bu gücü yapan adam diğerlerine fazla ihtiyaç duymaz.
Heee orada dur işte red the error efendi. :artiz: Biz Luffy'nin ilk kral haki kullandığı hali ile son kral haki kullandığı halini de gördük yalnız. İlkinde Yamato'dan farksız iken sonuncusunda gök yaran, Kaido ile baya baya denk giden bir Luffy gördük. Marimo'nun gıral hakisi var, Luffy'nin KRAL HAKİSİ var. :cool:

Heee orada dur işte red the error efendi. :artiz: Biz Luffy'nin ilk kral haki kullandığı hali ile son kral haki kullandığı halini de gördük yalnız. İlkinde Yamato'dan farksız iken sonuncusunda gök yaran, Kaido ile baya baya denk giden bir Luffy gördük. Marimo'nun gıral hakisi var, Luffy'nin KRAL HAKİSİ var. :cool:
İşte anca böyle yorumlar çıkar sizden xD

Yıllarca başımızın etini yediniz Luffy her şeyde en iyi olamaz diye. 😌 Oda uzmanlıkları açıkladı Luffy kral hakide, Zoro da zırh hakide daha üstün olacak falan fıstık... Tamam işte gitsin zırh hakide bir numara olsun hatta tur bindirsin. :oleyo:
Tur bindirse ne yapacaksın kabul mu edeceksin xD

Artı adam 1 saat içinde cayır cayır yaktı kral hakiyi siz nasıl ki b hakide bile üstün diyorsanız yıllardır ''uzmanlık alanı'' olmamasına rağmen bilmem belki aynısını yaparız 😘

Sözde kral hakiye yatkın ama birinden bakarak ekleyebiliyor.Zoro kral hakiye yatkın bile değil ama leb demeden Çorum misali basıyor kılıçlara.:a:Luffy’nin yerinde olsa o kral hakiye sahipken Kaido ağlamaya fırsat bulamadan yenilmişti. :D

Sözde kral hakiye yatkın ama birinden bakarak ekleyebiliyor.Zoro kral hakiye yatkın bile değil ama leb demeden Çorum misali basıyor kılıçlara.:a:Luffy’nin yerinde olsa o kral hakiye sahipken Kaido ağlamaya fırsat bulamadan yenilmişti. :D
Luffy bilek hakkıyla alın teriyle kafasına kafasına sopa yiyerek öğrendi. Kılıcının istismarına uğramış karakterlerle kıyaslanamaz bile. :oleyo: Şahin ne kadar modifiye yese de Şahin'dir, o yüzden iki haki saldı diye ayım bayım oldu ya zaten. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık