Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skypia'nın prensesi noland mıydı? :/

Ayrıca o arcta da sanji biriyle eşleşmemişti ama zoro ve chopper eşleşmişti.
Evet bazı arclarda istisna oluyor. İstisna olursa gene yapacak bir şey yok yetersiz bilgi dhrumu olur.

Mesela bu arc sanji queen ile vs attı, yamato kaido ile ama o dövüş bitmeden luffy daldı. Burada kim güçlü olmuş oluyor?

Yetersiz bilgi.

Ya da bu arc yamato cp0 dan biriyle eşleşseydi güçlü olan rakibi nasıl belirleyecektik?
Yetersiz bilgi.

Böyle durumlarda yetersiz bilgi deriz.

Tabi tartışmaya açık olmayacak bir şekilde Yamato'nun Sanji'den daha önde gösterüldiği bir durum olursa boynumuz kıldan incedir. Ancak milyonlarca olası durum içinden ihtimallere kasmak yerine belirgin bir şeyimiz olsun diye bunları ifade ettim. Duruma göre bakarız yani.

Evet bazı arclarda istisna oluyor. İstisna olursa gene yapacak bir şey yok yetersiz bilgi dhrumu olur.

Yetersiz bilgi.

Yetersiz bilgi.

Böyle durumlarda yetersiz bilgi deriz.

Tabi tartışmaya açık olmayacak bir şekilde Yamato'nun Sanji'den daha önde gösterüldiği bir durum olursa boynumuz kıldan incedir. Ancak milyonlarca olası durum içinden ihtimallere kasmak yerine belirgin bir şeyimiz olsun diye bunları ifade ettim. Duruma göre bakarız yani.
Tamam kabul o zaman.

Big mom’ın bi çığlıkla tüm komutanları, hasır şapkaları, bege’yi, jimbe’yi falan etkisiz hale getirdiği zamanlar geldi aklıma. Tüm adayı kaplayan fırtınası, ormanı kaplayan güneşi, adanın ortasından okyanusa kadar giden slash’ı vardı.

Şu yıldırım bişey yapmıyordu:

Şimdi bu kadın counter shock’tan etkileniyor. Dövüştüğü kat hala yıkılmamış.

Big mom’ın bi çığlıkla tüm komutanları, hasır şapkaları, bege’yi, jimbe’yi falan etkisiz hale getirdiği zamanlar geldi aklıma. Tüm adayı kaplayan fırtınası, ormanı kaplayan güneşi, adanın ortasından okyanusa kadar giden slash’ı vardı.

Şu yıldırım bişey yapmıyordu:

Şimdi bu kadın counter shock’tan etkileniyor. Dövüştüğü kat hala yıkılmamış.
Şu sayfadan sonra benim BM ye karşı olan ümidim kalmadı. Hele sonrasında olanlar ulti mevzusu falan... Belki düşmez de iyice ''komedi'' mezesi olur...

Hawkins zaten güçlü değildi. Karakterin esprisi tekrarlanan canlarının olması. Şantaj yapacağı bir kuklası yoksa da yenilir her türlü novalara. Blöflerle falan varlık gösterebilir.

Benim sıralamam:
Luffy
Zoro Kid
Law Sanji Killer
Drake Oruç
Bege Apoo Bonney Hawkins
Düz bi seviyesi yok. Baya şansa bağlıydı meyvesi. Kötü kart çekince ekstra canları gidiyor mesela:

iyi kart çekince de zoro’yu şaşırtan kuvveti oluyordu:

Başlangıçta söylemişti 2 vs 1 olduğu için girdi bu kart oyununa. Gerekmedikçe yapmıyor.

Hem iradesizliği hem kaptan olmasına rağmen ödülün düşük olmasından belli ediyor bence de güçsüzler arasındadır. Ama killer’a ezildi deyip en aşağı atmamak lazım bence. Geleceği öngörme, kart riskine girme gibi şeyleri denemedi bile.

Düz bi seviyesi yok. Baya şansa bağlıydı meyvesi. Kötü kart çekince ekstra canları gidiyor mesela:

iyi kart çekince de zoro’yu şaşırtan kuvveti oluyordu:

Başlangıçta söylemişti 2 vs 1 olduğu için girdi bu kart oyununa. Gerekmedikçe yapmıyor.

Hem iradesizliği hem kaptan olmasına rağmen ödülün düşük olmasından belli ediyor bence de güçsüzler arasındadır. Ama killer’a ezildi deyip en aşağı atmamak lazım bence. Geleceği öngörme, kart riskine girme gibi şeyleri denemedi bile.
Yazıldı mı bilmiyorum ama extra olarak ben dezavantajını kuklaların yeri olarak tahmin ediyorum. Ve tabi feda etme sıralamasını belki seçememesiyle. Kid'in sona kalması veya kuklanın sol kolunda çıkmasını açıklar bu durum. Bence nereden darbe yerse kukla oradan çıkıyor gibi. Meyvesiz halinin yk3 falan olması lazım o meyveyle zirve novalar arasına girmesi için. Hiç o seviyelerde görmeyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık