Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun tüm gücünü kullanıp ve üstelik Enma varken Kaido'ya sadece çizik atması, Kaido ise ehehehe bunla yetin demesi, sonrasında ise Luffy'nin g3 - g4 açmadan hakili yumruklarla Kaido'ya kan kusturup yere sermesi... Aynı bölümde oluyordu dimi bunlar.:confused:
Gözünün birinin yere düştüğü bölümde oluyor. Zira sapasağlam haliyle bilmem kaç kere Kaido'dan tek yemiş Luffy ortada dururken bilmem kaç kemiği kırılmış Zoro'nun Kaido'ya kalıcı hasar bıraktığını idrak edememek için gözlerden en az birinin yerinde olmaması gerekiyor :/

Rapanui harika bir karakter değil miydi? Bence de öyleydi. Neden böyle harika bir karakter filler ki? Oda'nın kafasına silah dayayıp canon yapmamız lazım bu karakteri bence.

Çevirip kanalımda paylaşacağım , yüksek ihtimalle adam izin verecek.
Böyle şeyler gelebilir.Çünkü yüksek ihtimalle sızıntı var.Bunu nereden çıkardım dersek Oda tahmin etseler bile senaryoyu Got gibi değiştirmeyeceğim demişti.Yani tahmin edilmesini bekliyor gibi birşey olabilir.Durduk yere söylememiş gibi geldi bana.Bu kadar gizem kasan adamın bana bu açıklaması ilginç gelmişti.

Üye silindi 7459

Merakla bekliyorum. Neymiş bakıyım hele.
Böyle şeyler gelebilir.Çünkü yüksek ihtimalle sızıntı var.Bunu nereden çıkardım dersek Oda tahmin etseler bile senaryoyu Got gibi değiştirmeyeceğim demişti.Yani tahmin edilmesini bekliyor gibi birşey olabilir.Durduk yere söylememiş gibi geldi bana.Bu kadar gizem kasan adamın bana bu açıklaması ilginç gelmişti.
İzini aldım. Videoyu çeviriyorum. Çok da güzel , büyük eklemeler yaptım , muazzam bir teori videosu olacak.

@Millennium Wizard yüzde yüz sızıntı bence. Japon teorisi bu ve bu teoriyi yapan adam maske giyerek falan anlatmış videoyu.

İzini aldım. Videoyu çeviriyorum. Çok da güzel , büyük eklemeler yaptım , muazzam bir teori videosu olacak.

@Millennium Wizard yüzde yüz sızıntı bence. Japon teorisi bu ve bu teoriyi yapan adam maske giyerek falan anlatmış videoyu.
Aynen yoksa %100 tutacak bir teoriye inanmam bu seride.Hani Tobi olayı gibi basit birşey de değil ki bu kompleks bir hikaye ortaya çıkacak.Büyük ipuçlarını içerden görmeden zor çok zor.Video sadece göz attım ama sızıntı varsa bile %100 açıklayabileceklerini sanmam herşeyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık