Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O noktada değil daha öncesinde hapishanede isyan çıkıyor ama kaçmıyor kendisi.

Anlamadığın şey sen yalvarıyormuş gibi anlatıyorsun olayı. Asıl bu nasıl akfanın ürünü?

Oysa Ivankov öncesinde durumun vehametinden bahsediyor. Diyor ki ''burada kapana kısıldık, düşman bizi alt etti.''
O sırada Croc diyor ki ''Beni serbest bırakın tavanda koca bir delik açayım'' bir anlaşma sunuyor. Ivankov da Luffy'e gitmek istiyorsa onu bırakmak zorunda olduklarını söylüyor.
Yani el mahkum Croc'u serbest bırakmak zorunda kalıyorlar. Senin anlatma şeklinde ki olayla bu olayın arasında dağlar kadar fark var.

Oysa sen öyle bir anlatıyorsun ki Croc yalvarmış da adamı olmu sanki Luffy'nin.
Croconun karakterine uymayan bir hareket bu.Croco için gayette yalvarmak ile eş değerdir.Neymiş dışarıya ilgi duymuyormuş da Wbyi duyunca bir anda ilgilenmiş.Geçsin o kendine yazar diyen kamil.Wb ölü müydü bunca zaman da bir anda aklına geldi.

Sen de karakteri artık her şeyi ile kabullen yanlışına yanlış demeye başla.Birisi Doffa yalvardı derse ben kabul ederim çünkü o böyle bir karakter.Croco ise değil.Burada ise yaptığı şeyin yalvarmak ile tek farkı iki damla göz yaşı dökmemiş olması.

Croconun karakterine uymayan bir hareket bu.Croco için gayette yalvarmak ile eş değerdir.Neymiş dışarıya ilgi duymuyormuş da Wbyi duyunca bir anda ilgilenmiş.Geçsin o kendine yazar diyen kamil.Wb ölü müydü bunca zaman da bir anda aklına geldi.

Sen de karakteri artık her şeyi ile kabullen yanlışına yanlış demeye başla.Birisi Doffa yalvardı derse ben kabul ederim çünkü o böyle bir karakter.Croco ise değil.Burada ise yaptığı şeyin yalvarmak ile tek farkı iki damla göz yaşı dökmemiş olması.
Yahu bu adam öncesinde elinde fırsat varken kaçabilecekken kaçıyor mu? Kaçmıyor. Sebebini de söylüyor dışarıya ilgim kalmadı diye.

Daha sonrasında WB savaşa girecek denilince adam gitmek istiyor. Bu bu kadar net.
Tüm bunları geçelim ortada yalvarma da yok zaten bu sadece senin söylediğin bir şey. Luffyler zaten kapana kısıldılar orada ve Croc'dan hiç bir farkları kalmamıştı.
İki tarafta mahkum kalmaktansa Luffy'ler Croc'u çıkartıp kurtulmayı tercih ettiler. Ivankov'un sözleri de bunu onaylıyor zaten. Yani sana göre Luffy'ler keyfi sebeplerden salmışlar gibi yorumların vardı. Oysa adamlar orada biz kapana kısıldık, çıkamıyoruz, burada kaldık kafasındalardı.

Yorumlarında şaşırtmıyorsun cidden. :S

Babalar günü vesilesiyle bir şeyin farkına vardım, sanırım logia kullanıcılarının çocuğu olmuyor. Logia kullanıcısı baba gördük mü? Yanlışım varsa düzeltin.

Meh bence abartı olur dkkdd. Söz yerine silüet halindeki bir düşünce daha etkili. WB'de olduğu gibi.
Ölecekse epiklik şart reis, belki içinden der bilmiyorum da patlatır bir bomba. Öyle bombayı patlatmadan ölmez bunlar Roger ve WB'de gördük işte. Söylemese bile Joy Boy'un Luffy olduğu ima edilir dediğin gibi silüetle falan. Kaido'ya ölüm vurgusu çok yapıldı bakalım gördüğüm kadarıyla bu ölürken büyük duygu boşalımı yaşar. Şaka ile karışız yazdım ama dediğim gibi hem ağlar hem bir yandan güler falan.

Ölecekse epiklik şart reis, belki içinden der bilmiyorum da patlatır bir bomba. Öyle bombayı patlatmadan ölmez bunlar Roger ve WB'de gördük işte. Söylemese bile Joy Boy'un Luffy olduğu ima edilir dediğin gibi silüetle falan. Kaido'ya ölüm vurgusu çok yapıldı bakalım gördüğüm kadarıyla bu ölürken büyük duygu boşalımı yaşar. Şaka ile karışız yazdım ama dediğim gibi hem ağlar hem bir yandan güler falan.
Bence ölümü Wano halkı tarafından shogun Momo'nun emriyle idamı sonucu gerçekleşir. En uygun tarz bu olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık