Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro nidai kitetsuyu alır dimi.
Sanki daha reyizin alacağı çok power up var. Kılıç karartacak göz açacak.

Mesela 12 en iyi kılıçtan sadece 4 tanesi biliniyor. Özellikleri bilinmiyor onlarında. 21liden hiç biri bilinmiyor. Önemli karakterlerin kılıç ismi bilinmiyor
Sadece 21'likler ve 12'likler 33 kılıç ediyor. Bunları teker teker işlemesi mümkün değil. Yani Oda'ya göre mümkün değil. Yoksa serinin +200 bölümüne çöp, bok, püsür çizmemeyi tercih etmiş olsaydı 20 kılıcı falan işleyebilirdi. En azından Zoro'ya taa en başından beri adam gibi rakipler çizip her birine birer tane verseydi hem yakışık alırdı hem de kılıçları işlemiş olurdu. Neyse Oda'nın kabiliyetsizliklerini yazmakla bitmez; gerilmeyelim.

Yine de, evet yine de... Wano'da biraz toparladı durumu. İki kılıç daha işlemiş oldu. Hee az daha kafası bassaydı 9 Kın'ın 5'ine ve King'e birer 21'lik verir zaten kafadan 6 tane kılıç işlemiş olurdu. Oden'in 2 kılıcını da sayarsak 8 kılıç ediyor. Bir de Nidai etti mi 9.. Ya atmadan edemicem dur:

Evet devam edelim :)

Amaaaan Oda işte ne bekliyorsun.. Aynen Zoro Nidai'yi alacak arc sonu. Kesin gözüyle bakıyorum. Reyisin eline Allah'tan daha önce geçmedi yoksa yine Luffy'den rol çalacaktı. Hadi yine iyisin Lütfü. Oda'nın plotlarından biri daha sana..

Zoro'nun diz boyu p-up'ı var daha :a:

Silinmiş Üye

Amaaaan Oda işte ne bekliyorsun.. Aynen Zoro Nidai'yi alacak arc sonu. Kesin gözüyle bakıyorum. Reyisin eline Allah'tan daha önce geçmedi yoksa yine Luffy'den rol çalacaktı. Hadi yine iyisin Lütfü. Oda'nın plotlarından biri daha sana..

Zoro'nun diz boyu p-up'ı var daha :a:
luffiyle alakasız konularada bıle haterlik yapıyorsun istediğin kadar ağla sızla luffy hep ana odak olacak :good:

Teach muhtemelen arc başında Luffy gibi en zayıf yonkouydu.

Luffy Kaidoyu indirerek lig atlayacak, Teach te paralel şekilde lig atlayacak.

Onu nasıl yapacak gazeteden okuruz artık.

Big Mom kendine geldiğinde bunlar yenilmiştir. Big Mom adadan gidince ülkedeki boşluktan faydalanıp kaçmışlardır. Tüm süreci savaşarak geçirdiklerini iddia etmedim. Yanılıyor olabilirim önemli bir şey de değil. Daha fazla uzatmayacağım.
Farklı düşünüyorum ama bence de uzatmaya gerek yok artık burayı.

Genel olarak mantıklı yazıyorsun takdir ediyorum okurken ama senin mantığına uymayan şeylere çok saçmaymış gibi davranıyorsun.
İlk kısım için teşekkürler.Ben forumda kimsenin mantığı bana uymuyor diye alay etmem.Aramızda samimiyet bulunduğunu düşündüğüm kişilere karşı yapıyorum ki onlar da bana yapıyor.Yoksa ben aksini düşünsem bile düşünceye saygısızlık yapmam katılmazsam katılmadığımı belli ederim sadece.Eğer aklımdan çıkmış olup geçmişte sana falan yaptıysam özür dilerim.

Kata'nın seviyesini çok uçurarak fanlık yapmıyorsun ama senin gibi görmeyene de tahammülün yok.
Tahammülden kastın aksini düşündüğümü yazmak ise haklısın.Çok açık belli edildiğini düşünüyorum.Ki düşünebilir şeylere konuşmuyorum çok.Kata gidip de İchiji'yi meyvesiz yakalayamaz yorumu gelirse (ki bu gelmiş bir yorum) gidip yorum yazıyorum.Neden böyle dedi diye darlamıyorum ama.

Kata'nın yazıldığı her tartışmada varsın, Kata ile ilgili yazanları rahat bırakmıyorsun. Azılı fanlık sadece fanı olduğun karakterin gücünü abartmaktan ibaret değil.
Kata'yla alakalı konuların çoğunda beni etiketliyorlar yahu.Ha gidip de benim yazdığım da oluyor tabii.Azılı fan olduğumu düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık