Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koskoca Savaş Lordunun bir denizci kaptanına yenildi diyip bunun da herkes tarafından normal karşılanması ayrı komik. Shanks'in Momongo tarafından yenilip yakalanması gibi birşey :/

Yav bu Mf savaşından güç dengesi kurmak aşırı yanlış. Ama baksak bil o savaşa… Croco Mf savaşında bildiğin umursanmıyor. Hani küçük bir misafir çocuğu falan gelip size vurur ya da küfür eder siz de önemsemez güler geçersiniz ya aynı öyle Croco da Mf de… herkese “Uza-Sinirimi bozma” tam bir fasulye akskskaksk

Mihawk’a saldırıp posta koyuyor, Mihawk bir şey demiyor. Dönüyor Saka gibi sinir küpü, az kalsın denizci askeri Coby’i öldürecek adamın işine çomak sokuyor(Jinbe ve Luffy’i kurtararak) Saka dönüp bakmıyor bile… saldırmıyor bile Croco’ya yahu. Sonra Wb’ye saldırmaya yelteniyor Wb’nin umurunda değil… her şeyi geçtim bakın burası en komik yeri… Adam Wb’ye saldırırken “Luffy” durdurup posta koyuyor buna kaksksksks

Mihawk var ya Croco’nun derisini yüzer derisini… :d

Yav bu Mf savaşından güç dengesi kurmak aşırı yanlış. Ama baksak bil o savaşa… Croco Mf savaşında bildiğin umursanmıyor. Hani küçük bir misafir çocuğu falan gelip size vurur ya da küfür eder siz de önemsemez güler geçersiniz ya aynı öyle Croco da Mf de… herkese “Uza-Sinirimi bozma” tam bir fasulye akskskaksk

Mihawk’a saldırıp posta koyuyor, Mihawk bir şey demiyor. Dönüyor Saka gibi sinir küpü, az kalsın denizci askeri Coby’i öldürecek adamın işine çomak sokuyor(Jinbe ve Luffy’i kurtararak) Saka dönüp bakmıyor bile… saldırmıyor bile Croco’ya yahu. Sonra Wb’ye saldırmaya yelteniyor Wb’nin umurunda değil… her şeyi geçtim bakın burası en komik yeri… Adam Wb’ye saldırırken “Luffy” durdurup posta koyuyor buna kaksksksks

Mihawk var ya Croco’nun derisini yüzer derisini… :d
Öyle değil kardeşim, tüm MF'ye R yaptırdı Croco :D

La anlatıyorum, manga atıyorum sürekli konuyu başka yere çekmeler bahane üretmeler. Artık saldım, laf anlamayana, mangaya inanmayana ben napayım?
Herkes kendi düşüncesini yazıyor. Biz mangada ki şeyi yazıyoruz fan oluyoruz abartıyoruz.
Bu mesajın hoşuma gitmedi reis,ben mangadan yazıyorum olanı yorumluyorum diģerleri bahane uyduruyor demen hata bir kere ?

Hepimiz mangadan cevap veriyoruz mesela kendi adıma cevap verecek olursak sunduğun her şey cevap vermişimdir.

Ee sen katılmıyorsun diye ben sana uyduruyorsun bahane buluyorsun demedim her zaman gösterilen kısa panellere bağlı kalarak mı yorum yapmamızı bekliyorsun ?

Görüşlerimiz farklı diyebilirsin öbür türlü,ben mangadan yazıyorum olanı söylüyorum digerleri farklı şeyler diyorsun demen olmaz.

Bu noktada senin de yanılma payın var hatta cok yüksek.

Crocodile, Mihawk'a rakip olamaz ancak uygun senaryoda herif güzel iş yaptı. Çok da yüklenmeyin :D . Muhtemelen 2 yıl aradan sonra bir tık daha güçlü dönecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık