Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ha teknikleri güçleniyor da yeni p.up eklenmiş hali kadar fark etmiyor doğru o.
Adam magellan yavaş yazıyor. Ben de gear 2 Luffye çok rahat ayak uyuduryor cüssesine bakma yeterince hızlı diyorum. ts öncesi gear 2yle ts sonrası g2 bir mi diyor ? aga o zaman hiçbir şey yorumlamayak aga bir arc önceki saldırı mod bile farklı. Dofun yediği gamma Kaidonunkinden daha mı zayıf şimdi

O sahneye bakarsan gücü hatırı sayılır seviyede olan kişiler fazla değil. Müttefikler zaten Yonko komutanları ile kıyaslanmaz bile.
Marco ve Vista çizik bile atamadı. Her haki kullanan bile Akainu'ya bir şey yapamıyor. Ayrıca Akainu'dan korkan Teach, WB tayfasını solo almıştı. Akainu'yu düşün sen birde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Like
Tepkiler: Tyr
Marco ve Vista çizik bile atamadı. Her haki kullanan bile Akainu'ya bir şey yapamıyor. Ayrıca Akainu'dan korkan Teach, WB tayfasını sol almıştı. Akainu'yu düşün sen birde.
Akainu şuan diğer amirallerin daha üstünde olabilir ona bir şey demiyorum ama onun yerine başka bir amiral koy yine aynı durum olacağını sanmıyorum. Jozu bile tek başına Kuzan'dan kan alabiliyorken üç yonko komutanını birden nereye alıyor Kuzan?

Akainu şuan diğer amirallerin daha üstünde olabilir ona bir şey demiyorum ama onun yerine başka bir amiral koy yine aynı durum olacağını sanmıyorum. Jozu bile tek başına Kuzan'dan kan alabiliyorken üç yonko komutanını birden nereye alıyor Kuzan?
Kuzan, Akainu ile 10 gün savaştı. Yani Akainu dengi bir adam. Hatta dikkatsizlik sonucu yenilemişti. Bir yonko tayfasını tek başına alan adam Akainu'dan korkuyor. Ve Akainu dengi bu adamı King'e aldırıyorlar.

Kuzan, Akainu ile 10 gün savaştı. Yani Akainu dengi bir adam. Hatta dikkatsizlik sonucu yenilemişti. Bir yonko tayfasını tek başına alan adam Akainu'dan korkuyor. Ve Akainu dengi bu adamı King'e aldırıyorlar.
Teach'in karakteri ile alakalı o durum gereksiz savaşlara girmekten kaçınan birisi. Şuan olsa daha farklı olurdu tepkisi. Akainu'nun da Kuzan ile on gün savaşmasından ikisininde Yonko seviyesi olmadığı anlaşılıyor zaten. Öyle olsa King'e şans vermezdim ama durum böyleyken elbette King'in şansı var. Sağ kollar amirallerden sandığınız kadar geride değil.

Teach'in karakteri ile alakalı o durum gereksiz savaşlara girmekten kaçınan birisi. Şuan olsa daha farklı olurdu tepkisi. Akainu'nun da Kuzan ile on gün savaşmasından Yonko seviyesi olmadığı anlaşılıyor zaten. Öyle olsa King'e şans vermezdim ama durum böyleyken elbette King'in şansı var. Sağ kollar amirallerden sandığınız kadar geride değil.
Şaka mı bu? Akainu'nun Kuzan ile 10 gün savaşmasından Akainu'nun yonko olmadığı anlaşılıyormuş :aSf Bu Kuzan'ın da yonko dengi bir adam olduğunu gösterir. Teach, Bonney'i almak isterken Akainu'yu görüp tereddüt ediyor. Tek başına yonko tayfası alıcak bir adamın yanında tayfası ile birlikte Akainu'dan tereddüte etmesi Akainu'nun yonko dengi olduğunu gösterir. Teach şuana kadar sadece 2 kişi ile savaşmaktan tereddüt etti. Biride Shanks biride Akainu. Akainu ve Kuzan ile diğer amirallerin arasında çok fark olmayacağı için onlarıda yonko liginde görüyorum.

Şaka mı bu? Akainu'nun Kuzan ile 10 gün savaşmasından Akainu'nun yonko olmadığı anlaşılıyormuş :aSf Bu Kuzan'ın da yonko dengi bir adam olduğunu gösterir. Teach, Bonney'i almak isterken Akainu'yu görüp tereddüt ediyor. Tek başına yonko tayfası alıcak bir adamın yanında tayfası ile birlikte Akainu'dan tereddüte etmesi Akainu'nun yonko dengi olduğunu gösterir. Teach şuana kadar sadece 2 kişi ile savaşmaktan tereddüt etti. Biride Shanks biride Akainu. Akainu ve Kuzan ile diğer amirallerin arasında çok fark olmayacağı için onlarıda yonko liginde görüyorum.
Ben genel olarak amiralleri Yonko seviyesinde görmediğim için Akainu'nun Kuzan'ı on günde kıl payı yenebiliyor olması Yonko seviyesinde olmadığının göstergesi benim için. Ayrı bir ligde olması lazımdı öyle olsa. Kuzan kendisine yakın olabilir ama tutup da Yonko ile denk tutmam. Yaşlı ve hasta bir WB için bile tüm amiraller toplandı. Akainu o WB karşısında bile net bir zafer elde edemedi. Seride de birçok kez söylendiği gibi en güçlü karakterler her zaman için Yonkolardı, en güçlü ünvanları hep onlarda. Teach yeni tayfa toplamışken adamlarına zarar gelsin istemedi gereksiz bir zaiyata girmeye yeltenmez. Bu Akainu'dan korktuğu anlamına gelmiyor MF'de ikinci meyveyi yedikten sonra herkese meydan okumuştu kendinden en güçlü olarak bahsetti. Shanks gelene kadar da durmadı. Shanks'de bir başka Yonko zaten. Akainu ile uğraşacak zaman değildi sadece, Teach plana göre hareket etti her zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık