Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece'e dair sohbet ve tartışmaları yapabileceğiniz başlıktır. Bu başlıkta One Piece ile alakası olmayan, geyik amaçlı sohbet ve tartışmaları yapmamaya lütfen özen gösteriniz. Bu tür mesajlar uyarı olmaksızın silinecek ve yöneticiler bu tür sohbetlere devam etmekte ısrar eden üyelere gerekli gördüğü şekilde uyarıda bulunacak, gerekirse yaptırım uygulayacaktır.

Bu konudan devam ediyoruz!

Önceki konuda son yazılanlara bakmak isteyenler için arşivlenen konu:
http://www.korsanfan.com/konu/genel-tartışma.7187/

Ama şunun sonucuna vardım. Kaido'yu yenmek fiziksel güç-dayanıklılıkla alakalı olacak. Wano'ya girdi gireli ayrı bir kaslı çiziyor Oda ve hapiste fiziksel güçleniyor. Bunun mesajını veriyor olmalı. :flaugh:
Fiziksel güçle neden olsun? sırf fiziksel güç olsa Big Mom var orada o üstünlük kurardı. Hem 10 günde taş taşıdı diye mi güçlenecek fiziksel olarak? :D

Plan yapmak yerine o zaman herkes taş kaldırsın hop seviye atlasınlar kendi çaplarında :D Gerçi tayfada sürekli antrenman yapan birisi vardı ama kabul görmüyor maalesef. Luffy iki antrenman yapınca meyvesiz Queen almasını bekleniyor :D

Son düzenleme:
Flampe hiç de Katakuri'nin lafını dinleyecek biri değil şu an. Diğer kardeşlerin zorlamasıyla falan sıkardı ancak.
Katakuri ile araları bozuk olmasaydı ihtimalini düşünerek dedim.
Flampe King'i görünce direk iğneyi yapıştırsaydı bence yetişirdi ve etki ederdi.King iğnenin geldiğini fark etmezdi bile çünkü Flampe'nin iğneleri çok sinsice atılan iğneler

Bu arada yendiği belli değil. Belki kaçmıştır yardım gelince. Ayrıca hiç erken değil Queen falan. 2 vs 1 olur veya başka şey alabilirler.
Hepimiz biliyoruz ki dövüş tek taraflıydı.
Sanji rakibini kaale almayıp suit ile meşguldu ve özellikleri hakkında düşünüyordu o derece yani:) 3-4 binanın içinden uçtuktan sonra hmm biraz acıdı diyor. Yardım gelmiş olsa bile en son page one’ın acılar içinde çığlık attığını duyduk bu bile yeterliydi benim için. Belki orda bile dövüş çoktan bitmişti.

Queen ve king için emin değilim. Hani king bir kılıç kullanıcısı ve antik meyvesi var ama queen belli değil. Mesela luffy belki king’i yenebilir ama veba yayan queen’i yenemeyebilir gibi gibi. Yetenek çok önemli eğer queen veba yayıyorsa belki sanji suit sayesinde etkilenmeyebilir.

Katakuri ile araları bozuk olmasaydı ihtimalini düşünerek dedim.
Flampe King'i görünce direk iğneyi yapıştırsaydı bence yetişirdi ve etki ederdi.King iğnenin geldiğini fark etmezdi bile çünkü Flampe'nin iğneleri çok sinsice atılan iğneler
Flampe tükürük bile atamaz King'e abartmayın.Luffy o sıra zorlu dövüşte olmasa gözü kapalı atlatırdı.

Hepimiz biliyoruz ki dövüş tek taraflıydı.
Sanji rakibini kaale almayıp suit ile meşguldu ve özellikleri hakkında düşünüyordu o derece yani:) 3-4 binanın içinden uçtuktan sonra hmm biraz acıdı diyor. Yardım gelmiş olsa bile en son page one’ın acılar içinde çığlık attığını duyduk bu bile yeterliydi benim için. Belki orda bile dövüş çoktan bitmişti.

Queen ve king için emin değilim. Hani king bir kılıç kullanıcısı ve antik meyvesi var ama queen belli değil. Mesela luffy belki king’i yenebilir ama veba yayan queen’i yenemeyebilir gibi gibi. Yetenek çok önemli eğer queen veba yayıyorsa belki sanji suit sayesinde etkilenmeyebilir.
Tabi canım yenebileceğini gösterdi bence. Page One veteran sınıfı desek komutanların hemen altında kalıyor. Haydi Novalardan güçlü olmasın yine gayet güçlü birisi. Belki Oven ve Daifuku'dan falan güçlüdür. Sanji bence ilk adımı attı. Bu savaşa hazırlık sürecinde Franky biraz geliştirse kostümü, üstüne kendi teknikleri adapte etse almaması için hiçbir neden yok. Tabi savaşta kendisini geliştirecek. Artık yavaştan Oda tayfayı öne çıkarmalı. Özellikle Zoro ve Sanji. Son savaşta bu ikisi Luffy'nin yanında durmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık