Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Bizim lise sizin üniversite hayatınızı bitirdi bu virüs.Mucizevi birşey olmazsa açılacağını sanmıyorum.
3 hafta okul tatiliyle başladı her şey.

Sonra dendi ki hemen değil biraz daha sürecrk sene sonuna doğru açılır dendi.

Sonra yok hacı bu sene böyle artık ama sınavlar yüz yüze olur dendi.

Sınavlar yüz yüze olmadı. Ama bütler yüz yüze artık dendi olmadı.

Yaz başladığında gitti artık bu sene böyle seneye okullar açılır tüh dendi.

Seneye oldu, okullar açılmadı. Başlarda böyle gider de ikinci döneme doğru dendi.

İkimci döneme doğru da bir şey olmadı... 2. Dönem açılır bence lafları dönmeye başladı ki....

İşte buradayız...

Bem zaten okulu uzatmıştım yaşayacağımı yaşadım. Ama korana zamanı okula başlayan kardeşlerim gerçekten şanssız. Eğitim hayatlarınıj neredeyse yarısı kapalı geçti kesinlikle. Neredeyse lafının atılması da olası bu gidişle.....

3 hafta okul tatiliyle başladı her şey.

Sonra dendi ki hemen değil biraz daha sürecrk sene sonuna doğru açılır dendi.

Sonra yok hacı bu sene böyle artık ama sınavlar yüz yüze olur dendi.

Sınavlar yüz yüze olmadı. Ama bütler yüz yüze artık dendi olmadı.

Yaz başladığında gitti artık bu sene böyle seneye okullar açılır tüh dendi.

Seneye oldu, okullar açılmadı. Başlarda böyle gider de ikinci döneme doğru dendi.

İkimci döneme doğru da bir şey olmadı... 2. Dönem açılır bence lafları dönmeye başladı ki....

İşte buradayız...

Bem zaten okulu uzatmıştım yaşayacağımı yaşadım. Ama korana zamanı okula başlayan kardeşlerim gerçekten şanssız. Eğitim hayatlarınıj neredeyse yarısı kapalı geçti kesinlikle. Neredeyse lafının atılması da olası bu gidişle.....
3 hafta okul tatili dönemi herkes iyimserdi.Arkadaşlar ile içmeye gittiğimiz hatırlıyorum.Sonrasında senin dediğin gibi sürekli şu zaman açılacak diye muhabbetler başladı.Şuan lise hayatımın benim için bittiğinin farkındayım üniversitenin okuyabilecekmiyim onu düşünüyorum.

3 hafta okul tatili dönemi herkes iyimserdi.Arkadaşlar ile içmeye gittiğimiz hatırlıyorum.Sonrasında senin dediğin gibi sürekli şu zaman açılacak diye muhabbetler başladı.Şuan lise hayatımın benim için bittiğinin farkındayım üniversitenin okuyabilecekmiyim onu düşünüyorum.
Okursun yaaa. İsrail aşılandı ve önlemler vs kalktı. Biz de er geç aşılanacağız. 11. Sınıfsın değil mi? Olabilecek en kötü ihtimal seneyenin de böyle geçmesi. En kötü diyorum bak. O bile olmaz bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık