Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gücünü En Çok Merak Ettiğiniz Karakterler

Hangisinin Gücünü Merak Ediyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Uzun zamandır anket konusu açmamıştım. Bu yüzden gücüne dair neredeyse hiçbir şey bilmediğimiz bazı karakterlerden beklentilerimizi bu başlıkta konuşabiliriz. Karakter sayısı fazla olduğundan güçlerine dair neredeyse hiçbir şey bilmediklerimize yer verdim. 3 karakter seçebilirsiniz. Aklıma gelenleri yazdım, başka varsa siz eklersiniz.

Avalo Pizarro

Beş Kadim

Charlotte Compote

Edward Weevil

Im

Joy Boy

Kong

Loki

Lucky Roux

Monkey D. Dragon

Rocks D. Xebec

Ryokugyu

Sanjuan Wolf

Vasco Shot

Listede ki kişileri sıralamam gerekirse.

1-Im
2-Joy Boy
3-Xebec
4-Beş Kadim
5-Ryokugyu
6-Dragon
7-Weevıl
8-Sanjuan Wolf
9-Roo
10-Loki
11-Avalo Pizarro
12-Vasco Shot
13-Kong
14-Compote

Xebec, Dragon ve Ryokugyu.

Amiraller'in güçleri hep ilgi çekici ve güzel oldu. Yıkıcı meyve güçlerini sevdiğim için merak ediyorum baya. Güzel ve etkileyici bir meyvesinin olacağını düşünüyorum. Dragon ise Dragon yani. Luffy'nin babası ve hala bu kadar gizem olması beni büyük beklentiye sokuyor. Farklı bir gücü olmasını bekliyorum.

Xebec öyle adamları tayfasında toplayabildiyse korkutucu bir gücü vardır ama Oda bu adamın gücünü gösterecek kadar işler mi bilmiyorum. Umarım görürüz.

Xebec en çok merak ediyorum, İm'i istediği gibi bufflayabilir, Oda'nın garanti kartı gibi. Serinin ekmeğini ondan yiyecektir son boss olarak. Öylesine biri de çıkabilir. Onun dışında amiraller desen standartı az çok belli seviyede. Dragon fikir adamı ondan bir şey bekleyeme gerek yok. Weevil için beklenti olutşu ilgimi az çok çekiyor. Loki'yi şişirecektir. Kadimler de duruma göre kullanacak ama çok bir şey beklemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık