Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Aslında en çok Zoro eziliyor ki tuhaftır bunuda Zoro fanı olarak kendini tanıtanlar yapıyor bu yüzden zoroyu seven başka kişiler yavaş yavaş karakterden soğuyor.

Çok var ama yakında amirallerin foyası ortaya çıkacak ve eski şaşalı günlere geri dönecekler,birkaç örnek

BM= mal olsada saf güç olarak Garp a denk birisi hatta Garp tan bile güçlü olabilir.5 yaşında Elbaf ı yakmış ve en iyi savaşçılarını öldürmüştü.Eğer zekası olsaydı Roger,Wb klasmanına çıkabilirdi

Teach = muhtemelen seri sonundaki baş düşmanlardan ve 2 tane op meyvesi olmasına rağmen amirallerle eşit görülüyo...

Oden = Anlam veremediğim şekilde az daha öldüreceği adam olan Kaido dan güçsüz deniliyor. 5 yıl daha yaşaydı Akainu yu geçer,10 yıl daha yaşaydı Garp,Shanks civarı bir şey olurdu. 35 36 yaşında ölmesi yazık oldu,bana göre 50 yaşına kadar çok rahat gelişirdi.

Zoro = King'in savunması Marco kadar olmasada Marco ya yakın.Marco ise MF de 3 amiralle dövüşüp bana mısın demedi yani en azından Zoro yu saldırı gücü olarak amiralerle eşit görüyorum.Tek sıkıntısı hakimiyetin devamlılığı,eğer hakimiyetini tamamlarsa kesinlikle amiral olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık