Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Ben biraz takıntılıyım kanka :üzgünüm:

Bu arada fazla yoğurt yeme la yağ yapar.
Yoğurdun yağına kurban olurum reis :utan:
Son zamanlarda canım sıkılıyor. Hazır kurbandan kalan ette varken Douglas Bullet vücudu mu yapsam yoksa Zoro vücuduyla yetinsem mi? Aklımda bi dolu sorular...
Zoro tabiki, soru mu bu ?
@RedTeroR Bu akşam salonda baktım hoca leblebi kuru üzüm gömüyor, dedim hocam ne faydası var ara öğün olarak kullanıyorum tokluk ve enerji için çok faydası var dedi.
Ben de leblebiciyim bu saatten sonra güne 50gr leblebi ezip karışıma ekliyorum :fool:

Zoro vücudu var sende ha? At görelim bi. :D
Yok ki. Yetinsem mi derken şimdi uprage yapıyorum ya o seviyeye gelince tamam mı desem devam mı niteliğindeydi. Yoksa bendeki vücut tayfadan olsa olsa Sanji veya Usopp (2y sonrası) vücudu olur. Keşke Zoro mertebesine erişsem. He rufi oğlandan kaslıyım onu belirteyim.

Yok ki. Yetinsem mi derken şimdi uprage yapıyorum ya o seviyeye gelince tamam mı desem devam mı niteliğindeydi. Yoksa bendeki vücut tayfadan olsa olsa Sanji veya Usopp (2y sonrası) vücudu olur. Keşke Zoro mertebesine erişsem. He rufi oğlandan kaslıyım onu belirteyim.
Ee iyi yine Zoro'ya az kalmış. Bence aşma onu.

Hem kaslı hem de esnek olmak lazım. Hantal değil seri.

Kesinlikle katılıyorum Azizim. Ciddiyim. Ergenlik çağından beri (O dönemde antrenmanlarını izlemek çok gaza getiriyordu) Zoro izleyip 10 barfiks bile cekemeyen varsa kendine 'Zorocu' veya 'kılıççı' demesin rica edeceğim.
Aralıksız 60 şınav çekerim ama 10 barfiks çekemem. Zorocu değilim ama bi süredir yapmasam da giriş seviye badiciyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık