Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Feitan vs İllumi

Sizce kim kazanır?

• Feitan kazanır.

• İllumi kazanır.

• Berabere kalırlar.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İllumi zoldyck

Nen Tipi - İdareci

İllumi genellikle ifadesiz bir tavır takınır, soğukkanlı ve acımasız bir kişiliği vardır.Yinede kardeşlerini koruyup kollar.
Killuayı korumak ve hayatta kalmasını sağlamak için beynine iğne yerleştirmiştir.
Hisoka ile ilginç bir arkadaşlığı vardır ve birbirlerine yardım ederler.

Doğduğundan beri suikast teknikleri eğitimi almıştır ve insanları taklit edebilen bir yeteneğe sahiptir. Gon Tarafından kolu kırıldığı halde hiç ağrı hissetmemiş daha doğrusu bir tepki vermemiştir.
Killua ve Alluka ilişkisini çözmüştür ve yüksek zekaya sahiptir aynı zamanda doğru tahminler öngörür.
Usta bir atıcıdır attığı iğneyi tutturur. iğneleri sayesinde kişiyi zihinsel ve fiziksel kontrol edebilir. Killua'yı kovalarken birçok kişiyi kontrolü altına almıştır ve 5 saate yakın dönüşümünü koruyabilir.
Hedefin beynine iğne yerleştirerek kişiyi hipnotize edebilir. Beynine yerleştirdiği emirinin dışında veya aykırı hareket ettiğinde iğne aktifleşir.

Feitan portor

Nen tipi - Dönüştürücü

Feitan illüzyon yaratabilir ve elleriyle sıradan insanların kafasını kesebilir.

grubun kurucu üyelerinden biridir. Grubun sorgulayıcısı olarak görev yapmakta ve düşmanlara işkence ederek bilgi alma konusunda kimse eline su dökemez.

Feitan'ın, "rising sun" tekniği mini güneş yaratarak menzilindeki herşeyi yakıp kül etmesine olanak sağlar. Kendisi tekniği yaptığı sırada giydiği bir zırh sayesinde bu teknikten etkilenmez.

Zazan'a karşı bu tekniği kullandığı sırada sıcaklığın en düşük seviye'de olduğunu belirtmiştir.

Feitan güneş tekniği baya op bir yetenek ama İllumi gibi adamların elinde çözüm vardır diye düşünüyorum ben.İllumi bence Chrollo hariç(hatta belki onu da) örümcek üyelerine kaybetmez gibi geliyor.

Feitan güneş tekniği baya op bir yetenek ama İllumi gibi adamların elinde çözüm vardır diye düşünüyorum ben.İllumi bence Chrollo hariç(hatta belki onu da) örümcek üyelerine kaybetmez gibi geliyor.
Chrollo hariç diğer üyelerden teke tekte güçlüdür diye düşünüyorum.Chrollo zorlayabilir ama belli olmaz o da feitan risin sun etkili ama onu açabilmesi için darbe alması gerekiyor illumi den aldığı darbelerle zazanınki bir olmaz. Aklıma takıldı sorayım dedim

Chrollo hariç diğer üyelerden teke tekte güçlüdür diye düşünüyorum.Chrollo zorlayabilir ama belli olmaz o da feitan risin sun etkili ama onu açabilmesi için darbe alması gerekiyor illumi den aldığı darbelerle zazanınki bir olmaz. Aklıma takıldı sorayım dedim
Şöyle bir şey var ne kadar çok hasar alırsa güneşi o kadar mı ne etkili oluyordu diye hatırlıyorum.(yanlış da hatırlıyor olabilir şimdi çok bir şey söylemek istemiyorum)İllumi uzaktan oynayıp iğneyi takmaya da oynayabilir.

Şöyle bir şey var ne kadar çok hasar alırsa güneşi o kadar mı ne etkili oluyordu diye hatırlıyorum.(yanlış da hatırlıyor olabilir şimdi çok bir şey söylemek istemiyorum)İllumi uzaktan oynayıp iğneyi takmaya da oynayabilir.
Evet ne kadar hasar alırsa güneşin seviyesi artıyor zazana "beni daha çok yaralasaydın şimdiye ölmüştün" demişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık