Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Karayip Korsanları Karakteriniz

Favori Karakteriniz Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    60
İyi günler. Aranızda Karayip korsanları serisini izleyenler vardır elbette. Bende geçenlerde seriden bazı kesitler izliyordum. Ve seride gerçekten ilgi çekici karakterlerin olduğunu fark ettim. Bu yüzden de böyle bir başlık açmaya karar verdim. Karakterlere geçelim.

1. Jack Sparrow
''Oralarda bir yerlerde kaptan olacaktı.''

2. Hector Barbossa
''Hayalet hikayelerine inanmaya başlasanız iyi olur Bayan Turner. Çünkü şuan içindesiniz!''

3. Will Turner
"Verdiğim sözleri tutarım Jack. Babamı serbest bırakma niyetindeyim. Umarım bunu görmek için buradasındır."

4. Elizabeth Swann
''Korsanlar hakkında yeterince deneyime sahibim!''

5. Joshamee Gibbs
''Size söylüyorum adım Gibbs! Joshame Gibbs!''

6. Davy Jones
''Ölümde korkar mısın?''

7. James Norrington
"Bir korsan bayrağı altında yelken açan veya bir korsan markası giyen herhangi bir adamın hak ettiğini elde etmesini sağlamak niyetindeyim: Kısa bir düşüş ve ani duruş."

8. Tia Dalma
''Kaderin bir dokunuşu...''

9. Cutler Beckett
''Kişisel değil Jack. Sadece iyi bir iş.''

10. Edweard Teach
''Baylar... Kamaramda biraz dinleniyordum. Ve bir anda güverteden sesler gelmeye başladı. Denizciler emirsiz, izinsiz olarak görev yerlerini terk ediyor. Direğin önünde adamlar, gemiyi kendilerine alıyorlar... Ne oluyor Birinci Kaptan?"

11. Angelica
"Sparrow! ¡Eres malo! ¡Malo como el demonio!"

12. Armando Salazar
"Korsanlar nesiller boyu denizlere bulaştı, ondan önce babamın ve babasının canını aldı. Ben de bu belayı kesin olarak sona erdirmeye ant içtim. Ve öyle de yaptım. Onlarca gemiyi yok ettim."

Unuttuğum bir karakter olabilir. Genelde aklımda yer eden karakterleri koydum listeye. Aklınızda başka bir karakter varsa yazabilirsiniz.

Jack Sparrow küçükken harika bi karakter gibi geliyordu da şimdi o kadar etkileyici gelmiyor. Görünüşü falan bu kadar ikonik olmasaydı sırf karakter çizgisiyle bu kadar popüler zor olurdu bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık