Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Eyeshield 21

Spor-Komedi-Okul

Kobayakawa Sena, hayatı boyunca ezik bir çocuk olmuş ve her şeyden
kaçmıştır. Kendisinden bir yaş büyük çocukluk arkadaşı Mamori ise her
zaman ona karşı korumacı bir tavır sergilemiştir.

Sena, okul serserileri tarafından amerikan futbolu kulüp odasında
kıstırıldığında tüm hayatı bir anda değişir. Kısa süre sonra, okulun
amerikan futbolu takımının kaptanı Hiruma Youichi tarafından yeteneği
keşfedilerek takıma alınır ve sahaların gizemli kahramanı, usta koşucu
Eyeshild 21 sahalarda boy gösterir. Bu, 21 numaralı, sırlarla dolu
oyuncunun gerçekte kim olduğunu Mamori de dâhil kimse bilmemektedir.​

Arkadaşlar seri hakkındaki düşünceleriniz nedir uzun bir seri arıyordum (+100) ve bu seriyi buldum daha önce spor animelerini sevmiştim slam dunk ippo kuroko one outs falan bu seri nasıldır.

güzel bir seriye benziyor hemen başlıyorum okumaya , one piece yokluğunda iyi diger .. teşekkürler üstad

Eğlenceli bir seri. Shounen dövüşleri gibi geçiyor maçlar. Bleach'de olduğundan daha fazla reatsu çıkarabiliyor oyuncular. Ama bu da animeyi daha heyecanlı yapıyor. Bütün bölümlerini sıkılmadan izledim geri kalanını da mangasından okudum. Tavsiye ederim.

ilk 10 bölümü izledim akıcılığı fena değil onun dışında 2 şey farkettim birincisi hsd kenichideki bir karakterler buradaki bir karakter neredeyse birebir aynı karakterlerin kişilikleri bile çok benzer

ikincisi ise kuroko no basukedeki kurokonun aynısı bu seri de de var karakter olarak yani aynı özellikler oyunda hiç farkedilmeyen bir adam topu alınca herkez şaşırıyor vaay o adam orada mıydı hiç farketmedim falan.

Bu seri denince aklıma ilk gelen şey ost oluyor. İnanılmaz bi heyecan veriyordu insana. Seriyi izlemeseniz bile ost dinleyin bence.
Genel olarak güzel bi seri. Spor animelerini seviyorsanız izlemelisiniz.
Serinin tek eksi yanı sonunun biraz aceleye gelmesi yani sonunu öğreniyorsunuz ama anladığım kadarıyla mangadaki birkaç olay atlanmış. Bunun dışında güzel bi seri bence.

Bu seri denince aklıma ilk gelen şey ost oluyor. İnanılmaz bi heyecan veriyordu insana. Seriyi izlemeseniz bile ost dinleyin bence.
Genel olarak güzel bi seri. Spor animelerini seviyorsanız izlemelisiniz.
Serinin tek eksi yanı sonunun biraz aceleye gelmesi yani sonunu öğreniyorsunuz ama anladığım kadarıyla mangadaki birkaç olay atlanmış. Bunun dışında güzel bi seri bence.
Bunu diyorsunuz sanırım. Ben de spor animelerini seviyorsanız tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık