Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Assassin's Creed Oyunu

En Sevdiğiniz Hangisi?

• Assassin's Creed Revelations

Kullanılan: 0 0.0%
  • Assassin's Creed III

• Assassin's Creed Liberation

• Assassin's Creed Unity

• Assassin's Creed Rogue

• Assassin's Creed Syndicate

• Kullanılan toplam oy
    15

Ubisoft'un ilk oyununu 2007 senesinde piyasaya sürdüğü ve zamanla tüm dünyada bir hit haline gelen aksiyon-gizlilik türünde ki tarihi oyun serisi Assassin's Creed'i oyun sever herkes deneyimlemiş veya en azından duymuştur. Teması sebebiyle eşi benzerine çok rastlamadığımız seri bu popülerliğinin etkisiyle beraber onlarca oyuna ev sahipliği yaptı. Bir noktadan sonra oyunun türünde bile değişikliğe gidilmesine rağmen halen iyi satan ve yeni oyunları geliştirilme aşamasında olan bu devasa markanın en sevdiğiniz oyunu hangisi?

Assassin's Creed (2007)

Assassin's Creed II (2009)

Assassin's Creed Brotherhood (2010)

Assassin's Creed Revelations (2011)

Assassin's Creed III (2012)

Assassin's Creed IV Black Flag (2013)

Assassin's Creed Liberation HD (2014)

Assassin's Creed Unity (2014)

Assassin's Creed Rogue (2014)

Assassin's Creed Syndicate (2015)

Assassin's Creed Origins (2017)

Assassin's Creed Odyssey (2018)

Assassin's Creed Valhalla (2020)

Hepsini oynamadım ama oynadıklarım arasında en sevdiğim Brotherhood. Son çıkan Valhalla serisini oynasaydım o olabilirdi baya ilgimi çekmişti.

Valhalla = Odessy en sevdiğim, diğerlerini oynamadım gerçi. Ama geç kalmışız oynamak için artık onları, originsi oynadım meh dedim hikayesi iyi olsada.

İlk oyunun yeri ayrıdır bende.

İkinci ve üçüncü oyunları da çok iyiydi. Genel olarak iyi bir oyun serisi.

Ac2 devrimseldir. Sonradan çıkan 8 oyunu aşağı yukarı zaten bunun aynısı. Marka değeri katan oyun bu

1-Black flag. Genel olarak favorim.

2-Ezio üçlemesi. Brotherhood ve 2 özellikle. Zamanı için iyiydi bunlar. Ac havasını en güzel yansıtan oyunlardı. Tekrar oynasam 2 saate bırakırım muhtemelen.

3-Odyssey. Hunter+assassin build’i bana zevk vermişti. Haritanın ağzına kadar dolu olması rahatsız etmedi o yüzden. Oynayış sarmasa kötü oyun.

4-Unity. Social stealth ve parkur mekanikleri en iyi burdaydı. Ama gizlilik oyunu olarak AC serisi hiçbir zaman iyi olmadı. Hikaye ve içerik açısından bu oyun rezildi.

5-Origins. Haritası güzeldi.

İlk sıraya kesinlikle ezio üçlemesini koyarımoradan da brotherhood daha sonra istanbul.
Origins hariç hepsini oynamışım ama ilk oyun gerçekten güzeldi. Ondan sonraya black flag olur.
Bence ezio üçlemesi sonrası olan hiç bir oyun gerçek assasin creed oynu hissi vermedi, black flag dahil. Zaten son üç oyun direkt assassins creed oynu değil.

Origins ve Black Flag bence bu oyun serisinin en kalitelisiydi.

Odysseus ve Valhalla ise birbirinin tekrarı, oynanış mekaniği vs çok hoşuma gitmemişti.

Valhalla'nın dandik sonu yüzünden onu ilk 3'e koyamadım bile. Ama yine de keyifliydi oynaması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık