Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Kötü (Dizi-Film)

T-Bag-Prison Break

Fredy Kruger-Elm Sokağı Kabusu

Agent Smith-Matrix

Sauron-LOTR

Magneto-X Men

Bellatrix Lastrange-HP

Sylar-Heroes

Jigsaw-Saw

Hannibal-Kuzuların Sessizliği

Chucky

Voldemort-HP

Darth Vader-Star Wars

Joker-Dark Knight

Gece Gece Can sıkıntısı derken acaba dedim insanların en sevdiği kötü karakter kim :) oyları belki biraz denge getirir diye muhteşem üçlüyü en sona koydum muhtemelen herkez oy kullandıktan sonra burayı okuyacağı için yazmamda sıkıntı olmaz :)

listeyi en sevdiğim kötü karakterlerden oluşturdum üçe dörde kadar zorlasam indiririm ama tek kişiye indirmek çok zor o yüzden çoklu oyu açtım :)

Resimleri direkt googledan bulup ekledim bazen böyle ekleyince resimler gözükmeyebiliyor sıkıntı olan varsa belirtin düzelteyim

Hepsini severim hemen hemen de sylar farklıdır. İlk izlediğim yabancı dizi olmasından dolayıda olabilir ...

T - Bag

Scofield falan umrumda değildi benim için ana karakter T-Bag reyizdir.Scofield gibi uzun süre düşünüp plan kuramaz ama kıvrak zeka konusunda çok daha iyiydi,scofield'ı bile yeri geldiğinde alt etmeyi başarmıştı.

Ayrıca Scofield hapishaneden 3-5 kişi kaçırabilmişken T-Bag hapishaneyi ayaklandırmış kendiyle beraber herkesi firar ettirmiştir.:D İşte asıl Prison Break bu,kaçılamaz denen yerden tüm hapishaneyi beraberinde çıkarmak :cool:

Anketi eklemeyi unutmuşsun galiba? Benim oyum Joker'e gidiyor.
anket ekledim sayfayı yenile çıkar biraz uzun sürdü seçenekleri yazmak:)
T - Bag

Scofield falan umrumda değildi benim için ana karakter T-Bag reyizdir.Scofield gibi uzun süre düşünüp plan kuramaz ama kıvrak zeka konusunda çok daha iyiydi,scofield'ı bile yeri geldiğinde alt etmeyi başarmıştı.

Ayrıca Scofield hapishaneden 3-5 kişi kaçırabilmişken T-Bag hapishaneyi ayaklandırmış kendiyle beraber herkesi firar ettirmiştir.:D İşte asıl Prison Break bu,kaçılamaz denen yerden tüm hapishaneyi beraberinde çıkarmak :cool:
odilini çıkartıp döndürmesi yokmu sayko ya :) lise zamanında izlemiştik bayagı popüler olmuştu o hareket

anket ekledim sayfayı yenile çıkar biraz uzun sürdü seçenekleri yazmak:)

odilini çıkartıp döndürmesi yokmu sayko ya :) lise zamanında izlemiştik bayagı popüler olmuştu o hareket
Çok fazla dizi izlemedim ama çok çok iyi oyunculukla beraber bu kadar inandırıcı ve gerçekçi bir karaktere de pek rastlamadım.Birde karakter derin.Çok kötüde olsa bir vicdanı var,bazen kendi bakış açısından haklı sebepleride var ama iyi olmaya çalışıyor onuda beceremiyor,tokadı yedikçe değişemeyeceğini anlıyor.Hayat izin vermiyor.Senaristlerde saçma bir senaryoyla da olsa dizi sonuna kadar oynattılar çokta iyi yaptılar.

Robert Knepper böyle rollere cuk oturuyor tam ona göre.Yani ne biliyim oy verdim film karakterleriyle belki yarışamayabilir bir Jokerle falan ama dizi karakterleri arasında bana göre en iyisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık