Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Mükemmel Ikili

En Mükemmel İkili

• Barney ve Fred

Kullanılan: 2 2.3%
  • Asteriks ve Oburiks

Kullanılan: 10 11.5%
  • C3PO-R2D2

Kullanılan: 7 8.0%
  • Batman ve Robin

Kullanılan: 0 0.0%
  • Tarkan ve Kurt

Kullanılan: 26 29.9%
  • Beavis and Butt

• Sünger Bob-Patrick

Kullanılan: 10 11.5%
  • Hagi ve Popescu

• Tachibana Kardeşler

Kullanılan: 5 5.7%
  • Tom ve Jerry

Kullanılan: 22 25.3%
  • Tango ve Cash

• Kemal Sunal-Şener Şen

Kullanılan: 35 40.2%
  • Zeki Alasya-Metin Akpınar

Kullanılan: 23 26.4%
  • Adile Naşit-Münir Özkul

Kullanılan: 21 24.1%
  • Ali ve Murat

• Kullanılan toplam oy
    87
Johnny ve Gyro ya da Guts ve Puck gerisi amatör eğlendirir @Master of Puppets
J+G > G+P dürüst olmak gerekirse. G+P iyidir lakin J+G ikililiği yok. Coni boyu Puck'dan daha çok sevmem de bu yaklaşımımın nedeni olabilir. Puck Gatsu olmadan bir karakter değil. bu ikili ise başlı başına süper yazılmış karakterler, birleşince mükemmelliği oluşturuyorlar <3
Edit: Ayrıca, seriyi bilmeyen adama şunu atmayı çok seviyorum akljdklajsd:

Üye silindi 1004

J+G > G+P dürüst olmak gerekirse. G+P iyidir lakin J+G ikililiği yok. Coni boyu Puck'dan daha çok sevmem de bu yaklaşımımın nedeni olabilir. Puck Gatsu olmadan bir karakter değil. bu ikili ise başlı başına süper yazılmış karakterler, birleşince mükemmelliği oluşturuyorlar <3
Edit: Ayrıca, seriyi bilmeyen adama şunu atmayı çok seviyorum akljdklajsd:
Katılıyorum aslında Gut olmasaydı Puck karakter haline gelemezdi. Canı çok sıkıldığı için kendini pisliğe sokmuş bi şuursuz. Coni boy kötürümün tekiyken bile dolu doluydu. Baştan sana kötürüm bir adamın dramı olarak yazılsa bile kendisi okunurdu. Gyro zaten başlı başına bir efsane Coni olmasa da olurmuş.

Katılıyorum aslında Gut olmasaydı Puck karakter haline gelemezdi. Canı çok sıkıldığı için kendini pisliğe sokmuş bi şuursuz. Coni boy kötürümün tekiyken bile dolu doluydu. Baştan sana kötürüm bir adamın dramı olarak yazılsa bile kendisi okunurdu. Gyro zaten başlı başına bir efsane Coni olmasa da olurmuş.

SBR hakkında spoilevar, Part 7'i okumayan, sadece anime izleyen açmasın:
Sırf Gyro seri sonunu göremedi diye ana karakter demeyen barzo.swf'dir. Çok açık ve net bir şekilde Gyro serinin yüzde 70'inde anakarakter. Benim okuduğum ilk JoJo bu olduğundan Gyro'yu Jo'nun değişik bir telavuzu sanmıştım klajsdlkasjd

Üye silindi 1004

SBR hakkında spoilevar, Part 7'i okumayan, sadece anime izleyen açmasın:
Sırf Gyro seri sonunu göremedi diye ana karakter demeyen barzo.swf'dir. Çok açık ve net bir şekilde Gyro serinin yüzde 70'inde anakarakter. Benim okuduğum ilk JoJo bu olduğundan Gyro'yu Jo'nun değişik bir telavuzu sanmıştım klajsdlkasjd
Başlamak için doğru tercih mi? Bilemem aslında doğru tercih diyebiliriz part 7. Ayrı bir baş yapıt sonuçta.

Ölümü de efsaneydi ya. Hani birileri arkasından gelip ortasını delmedi cidden çok iyi yazılmıştı. Serinin ağababası ve ismi döner :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık