Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Karizmatik Shounen Yan Karakteri

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    278
Madem ana karakterleri oyladık, yan karakterleri de oylayalım. Size göre en cool shounen yan karakterini seçin bakalım.

Not: Ana karakterden sonra gelen isimleri seçmeye çalışsam da bazılarında ortak karar olduğu için istisna yaptım. Gerek popülerlik sırası, gerek forumdaki görüşler neticesinde. Fikrinizi konuyu okuduktan sonra belirtirsiniz. Karakter tanıtımlarına geçelim.

Roronoa Zoro - One Piece

Hepimizin yakından tanıdığı, tayfamızın ikinci adamı Marimo. Gerek dövüş stili, gerek konuşmaları, gerek hırslı kişiliği ile cool tanımına tam manasıyla uyan bir karakter diye düşünüyorum.

Uchiha Itachi - Naruto

Köyü için klanından vazgeçmiş, sadece kardeşine kıyamamış, serinn en güçlü karakterlerinden biri. Kardeşinin ergenliğini mazur görmüş ve kendisini yenmesine izin vermiştir. Ölü haliyle bile çoğu karakterin diri halinden daha çok iş yapmıştır. Serideki en badass karakterler arasındadır genel görüşe göre.

Toushirou Hijikata - Gintama

Mayonez delisi, Shinsengumi'nin Şeytani adamı Toushi. Rahatlıkla cool diyebileceğimiz bir karakter. Kendine özgü tavır ve konuşmalarıyla kendini sevdirmiştir. Otaku haliyle bile bir şekilde cool olmayı başarabilen bir karakteri bu listeye almamak yanlış olurdu.

Mustang Roy - FullMetal Alchemist

Sadece eldivenleri bile çoğu şeyden daha cool olan karakter. Envy'i yaktığı sahne ile akıllarda yer etmiştir. Serinin önemli karakterlerinden biridir.

Zoldyck Killua - Hunter x Hunter

Serideki çoğu saykodan yalnızca biri. Küçük olmasına rağmen çok güçlüdür, özellikle suikast moduna geçtiği zaman coolluk seviyelerini zorlar.

Dio Brando - JoJo

JoJo'lara bir türlü rahat vermeyen, psikopat olduğu kadar karizmatik villain.

Sousuke Aizen - Bleach

Hiko Seijuro - Rurouni Kenshin

Escanor - Nanatsu no Taizai

Utsuro-Gintama

Ackerman Levi - Shingeki No Kyojin

Son düzenleme:
Onca yıllık DB izleyicisiyim ama Piccolo'nun bir kere coolluğunu görmedim. Atar yapıp totosu üstüne oturan biri. Yanlış seçim..
Zoro diyorum.

Yanız Vegeta'nın olduğu yerde Piccolo'nun adı bile anılmaz.:D Gurursa gurur, adamda her şey var.
İtachi gözleriyle hepsini ezer, Oruchimaru bile karşısında eziliyor.:D

İtachi nasıl olsa birinci olacaktır. O yüzden Killua'ya veriyorum. Levi,Roy ve Mayonez adam kusura bakmasın. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık