Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Karizmatik Kadın Yan Karakter

En Karizmatik Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    111
Merhaba forumun meriçlik görevini ben üstlendiğim için böyle bir konu açmak da bana düştü... Şaka... ciddiye almayın. :/

En karizmatik yan karakter anketi kadın karakterler içermediği için böyle bir konu da olsa güzel olur diye düşünüp açmaya karar verdim. Başlayalım.

0-Burglar Cat Nami (OP)
OP'un femme fatale kadrosunu dolduran, kim ne derse desin Hancock falan hikaye diyenlerin favorisi, tayfamızın portakallı keki.

1-Hina (OP)
Seride daha fazla görsek kimsenin şikayet etmeyeceği bir karakter, ne yazık ki sadece yer yer manitası Smoker'la görüyoruz kendisini.

2-Hilda (Beelzebub)
Soğukkanlılığı ve acımasızlığıyla bizi her defasında etkileyebilmiş bir ablamız. :/

3-Erza (Fairy Tail)
Serideki diğer karakterlerden ziyade bir derinliğe sahip diyebileceğimiz ayrı bir karakterdir. (sırf laf atmak için laf attım.:/)

4-Izumi Curtis (FMA)
Dayak atmayı seven bir ablamız, aile reisi, ustalar ustası.

5- Faye Valentine (Cowboy Bebop)

6- Mikasa (Shingeki no Kyojin)
meh.. Hilda çakması. :/

7- Revy (Black Lagoon)

8-Senjougahara (Bakemonogatari)

9-Yoruichi (Bleach)

10-Mei Terumi (Naruto Shippuden)

11-Satsuki (Kill la Kill)

12-Kagura (Gintama)

13-Terasa (Claymore)

Başka aklınıza gelen varsa ekleyebilirim. :)

Son düzenleme:
Eline sağlık şimdi tartışmalar başlasın :D bence robini koy nami yerine korkusuz akıllı güçlü görmüş geçirmiş bilgin bilim insanı geyşa

Erza Fairy Tail gibi bi seride çıkmış mükemmelliktir :utan: hem fiziksel hem psikolojik olarak güçlü, üstüne sempatik, güler yüzlü bi kadın daha ne isteyebilir bir insan:p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık